Noční expresní překlad Praha = překladatel nespí / pracuje

  • 10.8.2018
Tým téměř stovky profesionálních překladatelů pro firemnía právně ověřené překlady na jednom místě. Překlady s ověřením/překlady výpisů, dokladů, plných mocí atd. Překlady abstraktů do angličtiny a němčiny. Překlady lékaři. Překlady pro tituly MUDr., MUDr. Ing., Mgr., Bc. Kontaktujte na kontaktním telefonním čísle: +420 608...

Vysvětlení některých odborných pojmů ze světa expresních nočních soudně ověřených překladů. Vybrali jsme pojmy tak, jak se nás na ně dotazují zákazníci: překlady se soudním ověřením s garancí dodání v nočních hodinách. Ceníky za noční překlad a víkendovou práci překladatele, vyjádření normované strany za noční expresní práci, vyjádření zdrojového slova vs normovaná strana – fyzická / normovaná strana fyzického ověřeného překladu. Přesná cena za překlad. Odborné překlady angličtiny a dalších jazyků. Expresní překlady. Expresní kontakt: +420 608…

Ceníky za noční expresní překlady (případně s ověřením) v čase 20:00 – 8:00 odpovídá exponovanosti našich zákazníků a jejich extrémnímu požadavku mít překlad hotový se zadáním po 20:00 nebo v čase 18:00 – 20:00, v nočních hodinách. Přibližně 10 % poptávek je v tomto duchu. Jedná se zejména o business poptávku nebo o poptávkku rodin cestujících a pracujících + žijících v zahraničí.

EXPRESNÍ NOČNÍ PŘEKLAD 20:00 – 8:00 / DŮVODY

Rychlý potřeba mít překlad během krátké doby a po pracovní době. Nutnost dodat dokumenty s ověřením v anglickém, německém, italském, ruském nebo dalším jazyce a potřeba rychle tuto službu obstarat – ideálně v centru Prahy.

CENĚNÉ EXPRESNÍ NOČNÍ PŘEKLADY

Cena za překlad nočního překladu se soudním ověřením a jeho dodání v Praze 1 – centrum, se odvíjí od naléhavosti požadavku / rozsahu překladu / jazykové kombinace / náročnosti textu / a dalších technických okolností (donos překladu na jiné smluveném místo klienta apod.).

Individuální cenu za překlad se soudním ověřením v nočních hodinách – poptávejte ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,