Překlady románských jazyků

  • 2.4.2018

Překlady rejstříku trestů do italštiny – portugalštiny, španělštiny. Krátké překlady z/do dománské italštiny do: 120 minut od zadání překladu. Vyzvednutí překladu italštiny, lokality: Vinohrady, Václavské náměstí, Žižkov, Břevnov, Podolská vodárna, Náměstí republiky, Ortenovo náměstí, Letná – Milady Horákové. Překlady smluv z češtiny / slovenštiny a portugalštiny: v lokalitě Praha 1 – do italštiny (překlad do italštiny s ověřením – lokality Praha, Brno, Liberec, Ostava a další), španělštiny (překlad do španělštiny s ověřením – lokalita Praha, Brno), němčiny (překlad do španělštiny s ověřením – lokalita Praha), angličtiny (překlad do angličtiny se soudním ověřením – lokality v ČR).

TECHNICKÉ PŘEKLADY ROMÁNSKÝCH JAZYKŮ

Příklad technické objednávky překladu: přijata žádost o překlad 40ti stránkového manuálu z italského do českého jazyka. Překlad by se měl realizovat za 5 pracovních dnů, a měl by po něm proběhnout překlad dalších 7 manuálů v horizontu 3 měsíců (čeština-italština, italština-čeština).

PŘEKLADY MANUÁLŮ DO ITALŠTINY

II. fáze tedy: + překlad dalších manuálů z produktové řady v následujících jazykových kombinacích: 3 manuály do italštiny, 2 manuály z italštitny, (překlad a dopřeklad) 1 manuál z italštiny do angličtiny. Pro klienta vytvářena i databáze pojmů pro další opakované úpravy obdobných dat v manuálech ze strany klienta.

TECHNICKÉ PŘEKLADY ETIKET DO FRANCOUZŠTINY

Technické překlady kontrola grafických návrhů a překladů etiket (mimo češtinu, němčinu, angličtinu – také španělština, italština, portugalština, francouzština – vše, jako etikety či lokalizované MSDS). Nadále v rámci italštiny, španělštiny, portugalštiny, francouzštiny překlady příbalových informací léků:

Share Button