Cenová nabídka k překladům manuálu roušky a certifikace

  • 29.3.2021

Příklad (cenová nabídka k překladům manuálu roušky a certifikace): text klienta v tomto případě nekonvertujeme – klient si nepřeje ani grafickou úpravu manuálu či návodu k používání respirátorů. Zaslané soubory obsahují návod a popisky a technické hodnoty + certifikace (celkem 6 certifikací). Poptávka (objednávka) klienta: „prosím o překlad kompletního dokumentu v příloze – pouze anglický text do čj. Prosíme před přijetím objednávky nás informovat ohledně ceny a možné doby realizace.“

Náš návrh na žádost klienta: přepsání textu do extra souboru Word a můžeme připojit i soudně znalecké razítko v ceně. Tj. zvláště na ty certifikace se vám bude hodit. Překlad může být tedy proveden ve Wordu, a certifikace vám přeložíme se soudním razítkem a dodáme jako dokumenty PDF. Cena pro překlad certifikací se soudním razítkem, 350 Kč / 1 list. Překlad manuálu 220 Kč za cílovou normovanou stranu (1800 úhozů). Pokud certifikace chcete přeložit bez razítka, budou účtovány, jako norma v manuálu, tj. 220 Kč za stranu. Při finálním výpočtu, po napsání do Wordu, budeme vycházet z objektivní statistiky napsané v daném editoru, který možnost měření textu přirozeně nabízí. Náš VELMI HRUBÝ ODHAD, je do max. 45 normovaných stran. PS: jedná se o nezávazný odhad, který bude upřesněn po napsání textu.

Share Button

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Cenová nabídka k překladům manuálu roušky a certifikace