Ceny překladů a korektur do slovenštiny

  • 23.4.2021

Cena pro jednoho konkrétního stálého klienta po zaslání excelových textů:

Předpokládáme, že ty původní SK texty stačí kontrolovat klasicky, tedy bez porovnání s češtinou. Jelikož, pokud by bylo nutné porovnávat s češtinou a zapracovávat rozdíly, tak by bylo určitě vhodnější nanovo přeložit i češtinu – jelikož porovnání v takovém případě trvá déle, než nový překlad do češtiny. Ceny, překlad, jako vždy 250 Kč (24,3 NS) do slovenštiny. Korektura 150 Kč (41,2 NS ). Předpokládáme, že ty původní SK texty stačí kontrolovat klasicky, tedy bez porovnání s češtinou.

Kalkulacia za preklad vychadza na 24,3 NS × 250 Kč, za korekturu 41,2 NS × 150 Kč. Predpokladam, ze tie povodne SK texty staci skontrolovat klasicky, teda bez porovnavania s cestinou. Pretoze ak by bolo potrebne porovnavat slovencinu s cestinou a zapracovavat odlisnosti, tak v takom pripade by urcite bolo vhodnejsie nanovo prelozit cestinu, kedze taketo porovnavanie trva väcsinou dlhsie nez novy preklad cestiny.

Share Button
Zařazeno do témat:

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Ceny překladů a korektur do slovenštiny