Expresní požadavek na noční překladatelskou práci do anglického jazyka s ověřením

  • 25.3.2021
Soudní a ověřené překlad rezervačních smluv: překlad usnesení, smluv. překlad souhlasů, překlad abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Super expresní soudní ověřené překlad listin, smluv, plných mocí, rodných listů, oddacích listů, osvědčení o právní způsobilosti, dokladů o vzdělání. Praha v rámci jazyků: němčina a případně další jazyky, jako: angličtina, italština, ruština, portugalština, holandština, španělština. Nadále jazyky: holandština, francouzštiny, angličtiny, arabštiny. Překlady rejstříků do angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk Praha 1, 2, 3 až 22 (expresní překlad smluv a vysvědčení do anglického a německého jazyka – úhrada na fakturu nebo při převzetí překladu / možnost realizace PDF hybridního překladu a zaslání elektronickou cestou = vypracování v řádu hodin). Soudně ověřené překlad úředních listin a ověřovacíh doložek. Expresní kontakt na překladatele ve vašem městě: 608 666 582 Tel: +420 608 666 582.

Minulý týden, jsme přijali v sobotu večer velmi naléhavý požadavek na překlad 30ti stránkové smlouvy do anglického jazyka v termínu do pondělního rána. Překlad smlouvy, jsme přijali za závazný a dali se do práce. Klient žádal překlad 30 normovaných stran smlouvy s ověřením – s předáním v centrum Prahy v pondělí ráno v 9:00.

Praha: Expresní překlad smluv, dohod a dodatků do angličtiny za méně, než 2 hodiny

Expresní překlad smluv, dohod do angličtiny (Pracovní smlouva, Exclusive Agreement with distributor, Nájemní smlouva, Distributorská smlouva) a dodatků smluv s apostille realizujeme na území celé ČR anebo jako fyzické překlad zejména v centrum Prahy -předání překladů. Nebo s donáškou po Praze a to až do vzdálenosti 20 km. Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu expresní smlouvy nebo jejího dodatku v rozsahu cca: 1-3 pracovní strany: – 1 pracovní den nebo méně. 1 pracovní strana = normovaná strana. Expresní a superexpresní termín pro dodání úředně znaleckého překladu: na dohodu se zákazníkem hned. Možnost překladu smlouvy v rozsahu 1,8 NS za 2 hodiny, a to i o víkendu.

DALŠÍ JAZYKY PRO EXTRÉMNĚ RYCHLÝ PŘEKLAD PO PRAZE I S DONÁŠKOU

Překlady smluv do dalších častých jazyků v Praze – do slovenštiny (Praha 1, Praha 2,Praha 3, Praha 4). 2- 3. nejčastějším jazykem EXPRESNÍHO PŘEKLADU SMLOUVY je němčina. Překlady smluv do němčiny, realizujeme při ideálních podmínkách v rozsahu 25 NS denně: i s ověřovací doložkou. Další častý jazy pro expresní překlad se soudně znaleckým razítkem v rámci RUŠTINY a ITALŠTINY realizujeme na území Prahy, zejména v jejím centru. Překlady s ověřením v rámci ruštiny a překlad smluv do italštiny, realizujeme v oblasti PRAHA 1.

DALŠÍ PŘÍKLADY EXPRÉMNĚ RYCHLÝCH PŘEKLADŮ LISTIN A SMLUV V CENTRU PRAHY

Termíny pro dodání úředně ověřeného překladu RODNÉHO LISTU do ruštiny: 1-3 hodiny od zadání. Expresní termín pro dodání soudně ověřeného překladu rodného listu do ruštiny: Ihned. Překlady smluv do ruštiny se soudně znaleckým razítkem předání na území centra Prahy 1 a Prahy 2: 7 hodin práce tlumočníka. Termíny pro dodání soudního překladu SMLOUVY DO NĚMECKÉHO JAZYKA (rozsah 50 NS): 2 pracovní dny. Expresní termín pro dodání úředně znaleckého překladu setu maturitních vysvědčení do angličtiny (maturitní vysvědčení 2 žáků a 8 ročníkových vysvědčení: od 8 – 14 hodin / předání centrum Prahy.

Žádáte-li noční expresní překlad jakéhokoliv dokumentu – kontakt je ZDE. 

Ověřené noční překlad v Praze

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Expresní požadavek na noční překladatelskou práci do anglického jazyka s ověřením