Expresní překlad smluv z/do francouzštiny

  • 24.11.2018
Překlady smluv.

Expresní překlad smluv: francouzština + čeština – angličtina, němčina, italština, španělština, ruština, slovenština a další jazyky. Prokombinace více jazyků v překladech francouzských smluv, anebo překladů do francouzštiny. Všechny překlad s ověřením. Předávání v mimopracovní době. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Expresní překlad smluv z/do francouzštiny realizujeme i jako překlad na počkání či případně jako velmi rychlý překlad do 2. dne od zadání překladu. Všechny překlad smluv, jsou prováděny specialisty v oboru a obsah přeložené smlouvy, co do jazyka a právní terminologie je námi garantován. Na překlad smlouvy je platná záruka. 

Smluv opatříme platným soudním razítkem. Možné prokombinace soudního překladu smlouvy s francouzštinou: francouzština-ruština, francouzština-angličtina, francouzština-čeština. Nadále prokombinace bez soudního ověření (anebo se soudním ověřením, ale do druhého dne): francouzština-italština, francouzština-polština, francouzština-slovenština, francouzština-ukrajinština, francouzština-švédština, francouzština-portugalština.

Expresní překlad smluv z/do francouzštiny: nejčastější

  • smlouva o převodu obchodního podílu
  • smlouva kupní
  • smlouva nájemní
  • smlouvy hypotéční

Expresní překlad smlouvy můžeme realizovat do francouzského jazyka za 1 pracovní den. V extrémním případě můžeme předat smlouvu v rozsahu 12 normovaných stran za 1 den při zadání v ranních hodinách. Na překlad poskytneme soudní ověření. Předání možno i v nestandardních časech:

  • o svátcích
  • o víkendech
  • v nočních hodinách mezi 20:00 – 6:00

CENY ZA PŘEKLADY SMLUV:

https://www.i-translators.eu/priklady-cen-za-preklady-smluv/

Žádáte-li překlad smlouvy nebo informaci na cenu překladu – kontakty jsou ZDE. 

 

Share Button
Zařazeno do témat: , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Expresní překlad smluv z/do francouzštiny