Lékařské překlady: 25 lékařů na jednom místě

Překlady lékařských textů do angličtiny. Překlad lékařem - specialistou. Garantovaný překlad. Překlady z farmacie. Překlady z oblasti lékařského marketingu. Studie, zprávy. Expresní kontakt: +420 608 666...

Překlady lékařských textů do angličtiny. Překlad lékařem – specialistou. Garantovaný překlad. Překlady z farmacie. Překlady z oblasti lékařského marketingu. Studie, zprávy. Expresní kontakt: +420 608 666…

V medicínských překladech (Lékařské překlady) našim klientům poskytujeme jedinečný servis tzv. garantovaného překladu, jehož profesionální úroveň dosahuje té nejvyšší kvality. Všechny naše medicínské překlady jsou akceptovány bez výhrad dalšími medicínskými odborníky a to jak farmaceuty či jejich komerčními složkami, tak zahraničními i českými lékaři.

Lékařské překlady: jazyky

Medicínské překlady lékařských zpráv vyhotovujeme nejčastěji v jazycích: němčina, angličtina, polština, španělština. Dalšími možnými variantami jsou: jazyky albánské. Jazyky studií nejčastěji jsou: angličtina, němčina, italština. Našimi nejfrekventovanějšími klienty na poli medicínských překladů bývají: pojišťovny (zejména pak německá pojišťovna AOK a překlady pro ní od českých pacientů a České pojišťovny žádající překlady lékařských a znaleckých posudků od lékařů nebo znalců), farmaceutické firmy, obchodní firmy obchodující se zdravotnickým materiálem a přístroji; privátní zákazníci s požadavkem překladu lékařské zprávy pro zahraniční lékaře, nebo zpráv pro české lékaře.

Lékařské překlady: biostatika

Lékařské překlady v jazycích: angličtina, němčina (lékařské překlady, MUDr. Schwarz) – četnost 81 % textů/z toho 32 % lékařských zpráv (IV. kvartál 2015). Další jazyk v zastoupení sestupně: maďarština, polština, ruština (lékařské překlady, MUDr. Ivanov), italština, chorvatština (pouze letní měsíce, tam 90 % zastoupení – návaznost na pojišťovnictví). Vypracování lékařské zprávy do 5 normovaných stran: 1-3 pracovní dny. Nasazení lékařů: 7 dní v týdnu. Nasazení znalců: 7 dní v týdnu. Znalectví: pro případ ověřování lékařského překladu úředním razítkem. Překlady textů pro lékařskou biostatiku: ano.

Žádáte-li od nás medicínský překlad s garantovanou kvalitou za výbornou cenu, kontaktujte nás ZDE.

Share ButtonŠtítky: , ,