Metodika překladu lékařských zpráv a výběr lékařů

  • 24.10.2021
Překlady onkologie, urologie. Medicínské překlad patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých a německých lékařů pro další využití českých pacientů. Expresní kontakt: +420 608 ...

Překlad zprávy s inkorporovaným razítkem do těla zprávy do angličtiny, ruštiny a do dalších jazyků, jako jazyka anglického nebo německého. Překlad z histologie dodávaný pro další specializované lékaře a pro posudkové lékaře zahraničních a českých zdravotních a jiných pojistné plnění plnících pojišťoven. Zejména německá AOK. Překlady lékařské – angličtina, němčina, ruština, švédština: překlad z medicíny pro vědecké ú čely a úrazová medicína, chirurgie, onkologie, urologie, neurologie, kardio. MUDr. Schwarze, i expresně a to zde: +420 608 666 582.

Medicínské překlad: metodika

Výzva k napsané lékařské zprávě: medicínský překlad. Zprávu vytvořil: MUDr. Schwarz. Medicínské překlad a překlad lékařských zpráv do dalších jazyků. Medicínské překlad němčina. Medicínské překlad italština. Medicínské překlad francouzština. Medicínské překlad slovenština. Medicínské překlad polština.

JAKÉ MAJÍ AGENTURY NA LÉKAŘE POŽADAVKY A S ČÍM SE LÉKAŘI SETKAJÍ

1) medicínský překlad
2) řízení procesu spolupráce s medicínskou překladatelkou
3) anglický jazyk
4) další perspektivy v oboru
5) medicínské překlad a překlad lékařských zpráv do dalších jazyků

SYNTÉZY A PŘEKLADY LÉKAŘSKÝCH ZPRÁV

  • překlad lékařské zprávy pro potřebné pacienty
  • možnost zkrácení zprávy lékařem po uvážení obsahu
  • expresní překlad nebo syntéza lékařské zprávy

Kontakt na tým medicínských překladatelů pro medicínské překlad – naleznete ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,