Nejrychlejší překlad angličtiny s ověřením

Soudně ověřené překlady angličtina. Křižíkova, Bruselská, Anděl - tel: 608 666 582.

Překlady angličtiny: Soudně ověřené překlady angličtiny a další odborné překlady: z medicíny, techniky, chemie, farmacie apod.. Křižíkova, Bruselská, Anděl – tel: 608 666 582.

Nejrychlejší překlad a předání listin, dokladů se soudním ověřením na Křižíkově v Praze. Náš kolega je k dispozici ve všední i sváteční dny pro expresní překlad. Ověřený překlad v expresním podání lze na základě dohody s překladatelem, nebo koorinujícím kolegou dohodnout s dodáním v časech: do 2 hodin, do 3 hodin, do 12 hodin, nebo dle potřeby a možností klienta. U nejrychlejšího překladu s ověřením platí i možnost doručení/delivery překladu ke klientovi – exkluzivní služba poskytovaná týmem akademických překladatelů s donáškou po Praze.

Překlady angličtiny: delivery

Extra rychlý delivery a extra rychlý překlad mohou být jasnými argumenty pro spěchajícící businessmany, nebo právě oddcestovavající klienty, kterým např. za krátký čas odlétá letadlo směr USA a tito mají potřebu velmi rychlého překladu. Super expresní překlad se dá vzládnout i na počkání, i na toto jsme připraveni.

Překlady angličtiny: Praha

Překlady angličtiny s ověřením na Křižíkově jsou pro nás jistou formou improvizované práce, nebot jsme k dispozci klientovi prakticky okamžitě a to především proto, že neformální část práce překladu – bez ověření – může proběhnout elektronickou cestou, tedy ze zaslaného dokumentu. Nejrychlejší překlad s ověřením pak vznikne svázáním dokumentu přímo na Křižíkově.

Pro další informace, nebo objednání termínu pro překlad nás kontaktujte např. ZDE.

Share Button



Štítky: , , ,