Objednávka BEZPEČNOSTNÍ LIST

Některé výstražné symboly používané na standardizovaných etiketách k bezpečnostním listům. Dodání zákonných frází v požradovaném jazyce, kontrola grafického návrhu.

České a slovenské bezpečnostní listy a etikety. Vystavení nových bezpečnostních listů k látkám uváděným na český a slovenský trh za uváděný subjekt. Některé výstražné symboly používané na standardizovaných etiketách k bezpečnostním listům (vypracování etiket k výrobkům / dodání bezpečnostních listů a souvislých etiket / dodání listů, etiket a zajištění registrací do systému CHLaP / množstevní slevy při objednání vypracování MSDS, Etiket a Registrací / sleva 20 % nad deset kusů BL, dalších 10 % sleva na etikety při objednání Etiket). Dodání zákonných frází v požadovaném jazyce, kontrola grafického návrhu. Kontakt: +420 608…

Název bezpečnostního listu pro překlad: xxx DEO (pánský, dámský deodorant). Následuje oficiální objednávka – objednání bezpečnostního listu, který je vystavuje, má nyní dovolenou a tak se její vystavení poněkud pozdrží a já nechci zdržovat překlad. Berte tento e-mail jako oficiální objednávku. V MSDS došlo k drobným změnám vůči verzi, kterou jsem Vám posílala na ocenění práce, ale celkový rozsah MSDS se nezměnil. Tyto změny si dodatečně vyžádal zákazník a proto posílám objednávku až dnes po jeho schválení definitivní verze MSDS k překladu.

Objednání bezpečnostního listu

Přikládám EN verzi MSDS ve word formátu – prosím dodržet uvedený formát MSDS (formální úprava). Přikládám i NL verzi nařízení (EU) 2015/830 – názvy oddílů a pododdílů uveďte prosím v souladu s názvy použitými v NL verzi nařízení. Poptávané formáty bezpečnostních listů: WORD, PDF. Poptávané formáty etiket: Word (pak schválení grafického návrhu a změna).

SLEVY BEZPEČNOSTNÍCH LISTŮ

Vypracování etiket k výrobkům – při objednání bezpečnostních listů, i bez jejich objednání. Dodání bezpečnostních listů a souvislých etiket se slevou. Dodání listů, etiket a zajištění registrací do systému CHLaP + množstevní slevy při objednání vypracování MSDS, Etiket a Registrací / sleva až 30 % nad deset a 20 kusů BL, dalších 10 % sleva na etikety při objednání Etiket.

Objednávka pro bezpečnostní list

Klient zpravidla požaduje potvrzení přijetí objednávky a že souhlasíte s požadavky na kvalitu MSDS uvedenými v E-mailu. Potvrzení je vyjádřeno jakoukoliv smysluplnou frází pro zahájení vypracování nových bezpečnostních listů dle nastíněného plánu.

Žádáte-li vypracování INVIDVIDUÁLNÍ nabídky pro zpracování vašich bezpečnostních listů: kontakt ZDE.

Vypracování bezpečnostních listů čínské provenience: registrace CHLAP

 

Share ButtonŠtítky: ,