Ověřené překlad Severočesko

  • 23.2.2023
Soudně ověřené překlad ruština-angličtina

Soudní a ověřené překlad rezervačních smluv: překlad usnesení, smluv. překlad souhlasů, překlad abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu.  Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420…

Ověření a zaslání překladu do schránky: města Ústí, Chomutov, Teplice, Bílina, Liberec, Česká Lípa, Děčín. Doručení do schránky do 3 pracovních dnů. Super expresní soudní ověřené překlad listin a rozsudků do portugalštiny, smluv, plných mocí, rodných listů, oddacích listů, osvědčení o právní způsobilosti, dokladů o vzdělání.

SOUDNÍ PŘEKLAD DO NĚMČINY A DALŠÍCH JAZYKŮ

Soudně ověřené překlad úředních listin a ověřovacích doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Soudně ověřené překlad ve všech městech ČR (Ústí, Hradec, Liberec, Brno, Plzeň, Ostrava (soudní/úřední/ověřený překlad z/do němčiny soudní (překlad výpisů do němčiny)/úřední/ověřený překlad z/do ruštiny (překlad diplomů a apendixů z ruštiny), překlad smluv z/do italštiny, z/do angličtiny, překlad certifikátů o shodě a bezpečnostních listů z/do polštiny, z/do švédštiny, z/do holandštiny, z/do arabštiny). Expresní kontakt na překladatele ve vašem městě: Tel: +420 608 666 582.

REJSTŘÍKY TRESTŮ – VYSVĚDČENÍ – ŽIVOTOPISY

Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny. Překlady životopisů do portugalštiny, španělštiny, ruštiny, angličtiny, němčiny, slovenštiny, polštiny, italštiny, švédštiny.

Překlady se soudním ověřením DO POŠTOVNÍ SCHRÁNKY – objednávejte ZDE. 

Share Button
Zařazeno do témat: , ,