Ověřené překlady z/do slovenštiny Praha

Soudní tlumočník slovenský jazyk Praha 1, 2, 3 až 22 - tel: 608 666 582

Soudní tlumočník pro slovenský jazyk Praha 1, 2, 3 až 22. Ověřené překlady smluv a všech dokladů pro ověřený překlad do slovenského jazyka- tel: 608 666 582

Tým akademických překladatelů v rámci slovenského jazyka provádí též překlady ověřené. S naší slovenštinou jsme a současně zákazník napojený na rozsáhlý systém koordinace mezijazyčných ověřený překladů, které se příkladnou měrou dají vyjádřit jako: ověřený překlad čeština – slovenština, ověřený překlad slovenština – čeština, ověřený překlad ruština slovenština, polština – slovenština, atd. Termíny pro zpracování ověřených překladů z/do slovenštiny stanovujeme na základě individuální dohody. Příkladem může být překlad např. 1) překlad smlouvy s ověřením v rozsahu 5 normovaných stran: 1 den. 2) Překlad rodného listu: překlad do 1 dne.

Překlady do slovenštiny: doklady, originály

Ověřené překlady v Praze z/do českého, nebo z/do slovenského jazyka probíhají i na počkání. Ověřené překlady z/do ruštiny z/do slovenštiny probíhají v několika pracovních dnech. U ověřeného překladu z/do slovenštiny si od vás vyzvedneme ověřenou kopii daného dokladu, nebo originál dokladu, popřípadě překládáme i z kopie obyčejné. Při kontaktu s klienty ohledně ověřených překladů sdělujeme detailně postup při řešení překladu dokladů, ten zpravidla bývá: 1) přijetí charakteru zakázky (E-mail, fyzicky-osobně, fyzicky-poštou), 2) stanovení rozsahu, termínu, 3) samotný překlad, 4) předání překladu.

Pro objednání soudně ověřeného překladu z/do slovenštiny, nebo pro více informací o tlumočnících, nás kontaktujte ZDE.

 

Share ButtonŠtítky: ,