Ověřené/soudní překlady z/do arabština – Praha

Expresní/soudně ověřené překlady v Praze expresně. Jazyky: ruština, angličtina, němčina, polština, italština, arabština, švédština a další jazyky. Otevírací doba PO - NE, 8 - 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

Expresní/soudně ověřené překlady z/do arabštiny v Praze expresně s donáškou. Otevírací doba PO – NE, 8 – 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

Sworn Translator Saudi Arabia in Prague/Ověřené, nebo-li soudní překlady arabštiny v Praze vypracovává náš kolega a naše kolegyně i na počkání. Velmi rychlá odezva překladatele/tlumočníka, nebo překlad ve standardním termínu je možný od PO do PÁ, nebo také ve víkendových dnech či svátcích. Jsme k dispozici pro překlad běžných listin, nebo materiálů obchodního charakteru či popřípadě překladu s ověřením v rámci obchodních smluv a dalších podkladů pro obchod. Ověřený překlad z/do arabštiny vyhotovujeme v rozsahu až několik desítek listin týdně pro české, nebo zahraniční klienty.

Legal (Certified) Translation Office of official documents in Prague/Ověřený překlad z/do arabštiny vyhotovíme v rozsahu cca 40 listin týdně což může odpovídat i 80 normovaným stranám, popřípadě 40 kratším listinám, jako: rodné listy, oddací lity. Naopak u delších listn s při překladu do arabštiny spíše setkáváme: s rozsudky soudu, obchodními smlouvami, zakladatelskými listinami apod.

Legal (Certified) Translation Office of official documents in Prague/Ověřené překlady z/do arabštiny provádíme i s dodatkovými službami jako: vyhotovení ověřené kopie, opatření listiny apostilou, nebo také s donáškou od/ke klienta/ovi. Donáška, ověřená kopie, nebo apostila k arabskému překladu/listině jsou tedy téměř samozřejmou službou.

Contact us HERE.

 

Share ButtonŠtítky: ,