Překlad do italštiny bez DPH

  • 7.11.2021
Překlady smluv a dohod nejenom v rámci italštiny a angličtiny. Překladatelé pro polštinu, angličtinu, němčinu, maďarštinu, švédštinu, holandštinu tvoří velmi silnou základnu týmu. Pro informace ohledně překladu smluv, jeho náročnosti, času nutného pro vyhotovení, nás kontaktujte i na expresních kontaktech: 608 666 582.

Překlady obchodních textů a smluv a dohod nejenom, dodatků smluv do italštiny. Další překlad obchodních textů, smluv v rámci němčiny a angličtiny nebo v kombinaci s italštinou. Překladatelé pro polštinu, angličtinu, němčinu, maďarštinu, švédštinu, holandštinu tvoří velmi silnou základnu týmu. Pro informace ohledně překladu smluv, jeho náročnosti, času nutného pro vyhotovení, nás kontaktujte i na expresních kontaktech: 608 666 582.

POPTÁVKA KLIENTŮ
Prosím o kalkulaci a možný termín dodání překladu do italštiny vč. DPH. Prozatím neposílám samotný text, jde o prezentaci společnosti vč. katalogu výrobků (pilníky na nehty, rašple). Text obsahuje minimum odborných výrazů, našla jsem pouze dva, a to „krizetové sklo“, „chemické leptání“. V případě potřeby zašlu text. Detaily nutné pro kalkulaci uvádím níže. Výhledově budeme poptávat překlad obdobného rozsahu i obsahu do němčiny.

STATISTIKA PŘEKLADU:

Počet slov: 1875
Znaky bez mezer: 10978
Znaky vč. Mezer: 12858

Naše odpověď a cenová nabídka:

V první řadě záleží na tom,v jakém formátu dodáte text. Pokud bude editovatelný, cena max 3. 100,- Kč, 48 hodin od dodání. Pokud nebude editovatelný, bylo by třeba ho vidět a udělat kalkulaci. Možnosti k fakturaci: cena pro koncového zákazníka 3100 Kč (fakturující subjekt neplátce DPH), pro zákazníka (plátce DPH), je cena 3100 Kč + 21 % DPH.

OBJEDNÁNÍ PŘEKLADU BEZ DPH

Děkuji za rychlou odpověď, zasílám text k překladu k potvrzení finální ceny, preferuji variantu bez DPH. Text je v pracovní verzi, nebude publikován. Jedná se o podklad pro jednání s italským klientem, nepotřebuji ladit vizuál, stačí mi překlad textu tak jak je.

Share Button
Zařazeno do témat: ,