Překlad Wyniki Klasyfikacji Koncoworocznej v České Lípě

  • 19.5.2021

Ověřené překlad Česká Lípa – v extrémních případech možnost dodání plnění v čase cca 60 – 180 minut v centru Českolipské metropole včetně donášky překladu do sídla klienta. Jazyky: ruština, angličtina, němčina, polština, italština, španělština, latina arabština, švédština, slovenština a další jazyky. Otevírací doba PO – NE, 8 – 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582.

  • pro expresní překlad z/do polštiny volejte 608 666 582
  • možnost velmi rychlého překladu s ověřením v centru České Lípy nebo okolních měst a obcí
  • možnost nočního překladu s předáním druhý den ráno
  • cena expresního překladu do hodiny od 590 Kč za stranu

Překlady s ověřením do 1 hodiny od zadání překladu, tj. zaslání kopie na E-mail a následné vyzvednutí dle instrukcí v lokalitě Česká Lípa (Slovanka, Lada, Centrum, Svárov) či blízké okolí, jako přilehlá města a obce: možnost velmi rychlého překladu (či také donášky až k vám do domu) s ověřením v centru města Česká Lípa anebo také Nový Bor, Doksy, Mimoň, apod. /+ další obce Českolipského okresu, jako: Žandov, Bělá pod Bezdězem, Jablonné v Podještědí, Kamenický Šenov, Prácheň, Česká Kamenice, Svor, Nová Huť, Varnsdorf, Krásná Lípa, Rumburk (překlad s expresním doručením).

Share Button

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlad Wyniki Klasyfikacji Koncoworocznej v České Lípě