Překlady etiket do polštiny

  • 2.1.2021
Přesně koncipované překlad technických manuálů/návodů. Zpracování DPT z polského jazyka. Expresní kontakt pro více informací: 608 666 582

Technické překlad do polštiny: Přesně koncipované překlad technických manuálů/návodů. Zpracování DPT z polského jazyka. Expresní kontakt pro více informací: 608 666 582

  • technické překlad etiket a překlad výkresů
  • zpracování grafiky a pokročilých formátů
  • expresní kontakt: 608 666 582

S kolegy jsme přijali část díla na překladech klienta pro obchodní účel (Překlady etiket do polštiny a další technické překlad do polského jazyka): překlad etiket jeho výrobků do polského jazyka, včetně bezchybného názvosloví.

PŘEKLADY ETIKET DO POLSKÉHO JAZYKA

Překlad etiket byl souběžnou činností překladatelskou, společně s identickým překladem do maďarštiny, přičemž se prováděl současný překlad do anglického jazyka. Dodané verze pro překlad etiket byly dodány ve slovenském a českém jazyce. Kolega do polštiny překládal z výchozí češtiny, neboť daná slovenská verze byla: 1) dostupná až o něco později, 2) kolega je překladatel z češtiny do polského jazyka. Slovenskou verzi naopak využila naše maďarská kolegyně.

Překlady do polštiny: chemie

Do polského jazyka překládáme celé myslitelné portfólio technických překladů – tedy ne jenom těch v oblasti chemie. Jedná se zpravidla o překlad manuálů z polštiny, přičemž čeští klienti žádají z výchozí polské verze daného zařízení, nebo stroje mít k dispozici verzi českou a tak mít k danému produktu dostupnou celou jazykovou dokumentaci pro sebe i své zákazníky. Soubor etiket pro překlad do polského jazyka v rozsahu 10 – 20 normovaných stran, jsme schopni dodat do méně, než 1 týdne.

Technické překlad: polština

Překlad vícejazyčných etiket: chemický průmysl, provádíme v souladu se zákonem, je-li žádáno. U polských překladů listů a etiket, kde je předpoklad legislativní správnosti, se činí pouhý překlad. Překlad etiket do polského, maďarského a anglického jazyka (také slovenština, němčina). Technické překlad polštiny + další jazyk. Překlady do polštiny realizuje náš expertní kolega, soudní znalec polského jazyka, s možností: doplnění některých protokolárních záležitostí (zejména v případě exportu) o náležitosti soudního razítka, i pro naše technické kolegy.

Žádáte-li od nás technický překlad z polštiny – kontaktujte nás prosím ZDE.

Kontakt na Tým překladatelů: 608 666 582

Share Button
Zařazeno do témat: , , ,