Překlady etiket do polštiny

  • 2.1.2021
Přesně koncipované překlad technických manuálů/návodů. Zpracování DPT z polského jazyka. Expresní kontakt pro více informací: 608 666 582

Technické překlad do polštiny: Přesně koncipované překlad technických manuálů/návodů. Zpracování DPT z polského jazyka. Expresní kontakt pro více informací: 608 666 582

  • technické překlad etiket a překlad výkresů
  • zpracování grafiky a pokročilých formátů
  • expresní kontakt: 608 666 582

S kolegy jsme přijali část díla na překladech klienta pro obchodní účel (Překlady etiket do polštiny a další technické překlad do polského jazyka): překlad etiket jeho výrobků do polského jazyka, včetně bezchybného názvosloví.

PŘEKLADY ETIKET DO POLSKÉHO JAZYKA

Překlad etiket byl souběžnou činností překladatelskou, společně s identickým překladem do maďarštiny, přičemž se prováděl současný překlad do anglického jazyka. Dodané verze pro překlad etiket byly dodány ve slovenském a českém jazyce. Kolega do polštiny překládal z výchozí češtiny, neboť daná slovenská verze byla: 1) dostupná až o něco později, 2) kolega je překladatel z češtiny do polského jazyka. Slovenskou verzi naopak využila naše maďarská kolegyně.

Překlady do polštiny: chemie

Do polského jazyka překládáme celé myslitelné portfólio technických překladů – tedy ne jenom těch v oblasti chemie. Jedná se zpravidla o překlad manuálů z polštiny, přičemž čeští klienti žádají z výchozí polské verze daného zařízení, nebo stroje mít k dispozici verzi českou a tak mít k danému produktu dostupnou celou jazykovou dokumentaci pro sebe i své zákazníky. Soubor etiket pro překlad do polského jazyka v rozsahu 10 – 20 normovaných stran, jsme schopni dodat do méně, než 1 týdne.

Technické překlad: polština

Překlad vícejazyčných etiket: chemický průmysl, provádíme v souladu se zákonem, je-li žádáno. U polských překladů listů a etiket, kde je předpoklad legislativní správnosti, se činí pouhý překlad. Překlad etiket do polského, maďarského a anglického jazyka (také slovenština, němčina). Technické překlad polštiny + další jazyk. Překlady do polštiny realizuje náš expertní kolega, soudní znalec polského jazyka, s možností: doplnění některých protokolárních záležitostí (zejména v případě exportu) o náležitosti soudního razítka, i pro naše technické kolegy.

Žádáte-li od nás technický překlad z polštiny – kontaktujte nás prosím ZDE.

Kontakt na Tým překladatelů: 608 666 582

Share Button
Zařazeno do témat: , , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady etiket do polštiny