Překlady z holandštiny

Firemní překlady pro česko-holandské firmy – překlady technických příruček. Také překlady s ověřením do holandštiny. Překlady smluv a překlady matričních dokladů. Překlady dokladů o vzdělání z holandštiny. Překlady rozhodnutí holandských soudů. Překlad smlouvy z holandského jazyka provedeme již ten samý den, popřípadě do druhého dne od dodání překladu. Možnost vypracování překladu smlouvy i o víkendu. Expresní kontakt na tým překladatelů: 608 666 582

  • překlady smluv
  • překlady listin
  • překlady technické
  • lokalizace bezpečnostních listů
  • expresní překlady do 24 hodin

Překlady smluv do holandštiny (Praha 1, Praha 2,Praha 3, Praha 4) s apostilou realizujeme na území hlavního města Prahy. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 2 – 4 pracovní dny + možnost expresně: tentýž den. Expresní a super-expresní termín pro dodání úředně ověřeného překladu do holandštiny metodou hybridní překlad: Expresně.

EXPRESNÍ PŘEKLADY Z HOLANDŠTINY

Expresní překlady smluv s apostilou realizujeme na území Prahy s případnou donáškou do firmy. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 1 pracovní den. Expresní a super-expresní termín pro dodání úředně ověřeného překladu listin do dalších jyzyků a v oblasti dalších typologií překladu (jako rodný list a listina anglicko – holansky, oddací list a osvědčení o právní způsobilosti holandsko – italsky, holandsko – německy, holandsko – rusky) – expresně.

Poptáváte-li překlad v jakémkoliv oboru v rámci holandštiny – kontaktujte nás ZDE.

Share Button