Profesionální medical writing

  • 27.10.2023

Pokud jste výkonný profesionál s vzděláním a odbornými zkušenostmi v oblasti lékařství, farmacie nebo vědeckého výzkumu, můžeme vám otevřít dveře k novým a vzrušujícím kariérním příležitostem. Naše služby jsou připraveny vám pomoci najít práci, která skvěle zapadne do vašich kvalifikací a dovedností.

Jak Vám Můžeme Pomoci?

  1. Medical Writer (Tvorba Odborných Textů): Máte schopnost převádět komplexní lékařské a vědecké informace do srozumitelných textů? Tato pozice vám umožní psát odborné texty a články v oboru zdravotnictví.
  2. Regulatory Affairs Manager (Registrační Dokumentace Léčiv): Zajímá vás oblast léčiv a regulace? Tato pozice vám umožní pracovat na registrační dokumentaci a dodržovat předpisy.
  3. Analytical Laboratory Manager (Chromatography/Mass Spectrometry): Máte zkušenosti s analytickou chemií a laboratorními technikami? Tato pozice vás povede k vedení analytické laboratoře.
  4. Pharmacokinetic Scientist (Farmakokinetický Vědec): Pokud se specializujete na farmakokinetiku, můžete se stát farmakokinetickým vědcem a pracovat na vývoji léčiv.

O Naší Firmě

Jsme Academical team s.r.o., Tým akademických překladatelů, specializující se na překlad a poradenství v oblasti lékařství, farmacie a vědeckého výzkumu. Spolupracujeme s profesionály jako jste vy a pomáháme jim najít kariérní příležitosti, které odpovídají jejich dovednostem a ambicím.

Jak Nás Kontaktovat

Pokud jste připraveni změnit svou kariéru a využít své vzdělání a odborné zkušenosti, neváhejte nás kontaktovat. Naše služby jsou zde, abychom vám pomohli dosáhnout vašich kariérních cílů. Zavolejte nám na telefonní číslo 608 666 582 a přesvědčte se, že máme pro vás to nejlepší. Pro více informací navštivte naše kontaktní stránky zde. Jsme připraveni vám pomoci s vaším dalším kariérním krokem! 🌐📞

Share Button