Slovenské medicínské preklady

  • 8.3.2021
Překlady onkologie, urologie. Medicínské překlad patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých a německých lékařů pro další využití českých pacientů. Expresní kontakt: +420 608 ...

Překlad speciálně dodávaný pro posudkové lékaře zahraničních a českých zdravotních a jiných pojistné plnění plnících pojišťoven. Zejména německá AOK. Překlady lékařské – slovenština, angličtina, němčina, ruština, švédština: překlad z medicíny pro vědecké ú čely a úrazová medicína, chirurgie, onkologie, urologie, neurologie, kardio. Medicínské překlad patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých a slovenských lékařů pro další využití slovenských pacientů. Pro expresní informace o medicínských překladech/nacenění textu/termínech, nebo systému práce nás kontaktuje i expresně. Expresní kontakt PÁ – NE pro expresní lékařské překlad: +420 608 666 582

Medicínske preklady si vyžadujú odbornú spôsobilosť lekára. Lekári sú starostlivo vyberaní na základe prísnych kritérií. Sú naslovovzatí odborníci (lekárska špecializácia) v nasledovných odvetviach: medicína (slovenské medicínské preklady), chémia, farmácia a zdravotníctvo. Dôraz kladieme hlavne na odbornú terminológiu a medzinárodné smernice (slovenských posudkových lekárov / Bratislava, Trnava, Žilina), ktoré sú vyžadované, a tiež na jednotlivé lekárske skratky pri odborných lekárskych a prepúšťacích správach, nálezoch a vyšetreniach. Oblasť medicíny si vyžaduje vysokú odbornosť a dlhé roky praxe samotného prekladateľa.

SLOVENSKÉ MEDICÍNSKÉ PŘEKLADY

Překlady lékařské – němčina, angličtina, francouzština, ruština: onkologie, urologie. Medicínské překlad patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých, slovenských a francouzských lékařů pro další využití českých pacientů. Překlady a syntézy lékařských textů do angličtiny. Překlad lékařské zprávy do slovenštiny farmaceutem, nebo lékařem.

PŘEKLADY FARMACIE A MEDICÍNY DO SLOVENŠTINY

Slovenské medicínské překlad realizujeme nejčastěji ve dvou kategoriích: slovenské farmaceutické a nadnárodní farmaceutické společnosti působící na Slovensku (Slovenské medicínské preklady) a žádající překlad z farmaceutického marketingu (nejčastěji z angličtiny) do slovenštiny. A ve II. skupině, pak, slovenští pacienti, žádající překlad lékařských zpráv do slovenského jazyka.

 

Slovenské medicínské překlad, MUDr. Schwarz: kontakt na lékaře ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slovenské medicínské preklady