Slovenské medicínské preklady

  • 8.3.2021
Překlady onkologie, urologie. Medicínské překlad patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých a německých lékařů pro další využití českých pacientů. Expresní kontakt: +420 608 ...

Překlad speciálně dodávaný pro posudkové lékaře zahraničních a českých zdravotních a jiných pojistné plnění plnících pojišťoven. Zejména německá AOK. Překlady lékařské – slovenština, angličtina, němčina, ruština, švédština: překlad z medicíny pro vědecké ú čely a úrazová medicína, chirurgie, onkologie, urologie, neurologie, kardio. Medicínské překlad patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých a slovenských lékařů pro další využití slovenských pacientů. Pro expresní informace o medicínských překladech/nacenění textu/termínech, nebo systému práce nás kontaktuje i expresně. Expresní kontakt PÁ – NE pro expresní lékařské překlad: +420 608 666 582

Medicínske preklady si vyžadujú odbornú spôsobilosť lekára. Lekári sú starostlivo vyberaní na základe prísnych kritérií. Sú naslovovzatí odborníci (lekárska špecializácia) v nasledovných odvetviach: medicína (slovenské medicínské preklady), chémia, farmácia a zdravotníctvo. Dôraz kladieme hlavne na odbornú terminológiu a medzinárodné smernice (slovenských posudkových lekárov / Bratislava, Trnava, Žilina), ktoré sú vyžadované, a tiež na jednotlivé lekárske skratky pri odborných lekárskych a prepúšťacích správach, nálezoch a vyšetreniach. Oblasť medicíny si vyžaduje vysokú odbornosť a dlhé roky praxe samotného prekladateľa.

SLOVENSKÉ MEDICÍNSKÉ PŘEKLADY

Překlady lékařské – němčina, angličtina, francouzština, ruština: onkologie, urologie. Medicínské překlad patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých, slovenských a francouzských lékařů pro další využití českých pacientů. Překlady a syntézy lékařských textů do angličtiny. Překlad lékařské zprávy do slovenštiny farmaceutem, nebo lékařem.

PŘEKLADY FARMACIE A MEDICÍNY DO SLOVENŠTINY

Slovenské medicínské překlad realizujeme nejčastěji ve dvou kategoriích: slovenské farmaceutické a nadnárodní farmaceutické společnosti působící na Slovensku (Slovenské medicínské preklady) a žádající překlad z farmaceutického marketingu (nejčastěji z angličtiny) do slovenštiny. A ve II. skupině, pak, slovenští pacienti, žádající překlad lékařských zpráv do slovenského jazyka.

 

Slovenské medicínské překlad, MUDr. Schwarz: kontakt na lékaře ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,