Soudní tlumočník arabštiny – Arabic court interpreter

  • 1.10.2018
Soudní arabština.

Arabský jazyk v Praze/ Arabian language in Prague/Sworn translation in Prague. Soudně ověřené překlady z/do arabštiny. Překlady do arabštiny z češtiny, nebo angličtiny, popřípadě dalších jazyků. Expresní kontakt: 608 666 582

Naši dva kolegové s v Praze zabývají soudními překlady z/do arabského jazyka. Poskytují tedy vysoce specilizované služby překladu, jehož hodnota může být uznána i soudem, nebo dalšími orgány veřejné správy. Naši kolegové poskytují služby ověřeného překladu pro veřejnost. Status soudního tlumočníky jim umožňuje vypracovávat tzv. soudní překlady, tedy překlady s ověřením, které jsou doménou soudních tlumočníků.

Soudně ověřené překlady v Praze a blízkém okolí

Po soudním tlumočníkovi lze požadovat běžně následné: tlumočení z/do arabského jazyka – tlumočení u soudu, nebo tlumočení obchodních jednání; překlady listin s ověřením z, nebo do arabštiny; překlady obchodních listin a smluv do tzv. spisovné a právní arabštiny; překlady vysvědčení diplomů. Kolegové překládají běžně listiny o obchodním určením pro business účely, nebo velmi často osobní doklady od rodných až po oddací listy.

SOUDNÍ ARABŠTINA V PRAZE

Soudním překladem v rámci kombinace arabština-čeština, však nic nekončí. Naši kolegové jsou soudními tlumočníky pro další jazykové kombinace a mimo služeb soudního tlumočníka arabštiny ostatní kolegové zajišťují také překlady dalších jazykových kombinací s arabštinou, s ověřením. Těmito kombinacemi jsou: arabština-angličtina, arabština-ruština, arabština-němčina, arabština-polština, arabština-švédština, arabština-italština.

Kontakt ve věci ověřených překladů arabštiny naleznete ZDE/Contact us HERE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,