Tlumočení svateb

  • 21.3.2013
Cвадьба/Tlumočení svateb. Expresní kontakt na tlumočníka ruštiny pro tlumočení svatebního obřadu 608 666 582

Cвадьба/Tlumočení svateb. Expresní kontakt na tlumočníka ruštiny pro tlumočení svatebního obřadu 608 666 582

Dnes jsme dostali od klienta jasný a stručný požadavek, doslova zněl: „Soudní tlumočník na svatbu“. Bylo nám jasné, že musíme od klienta vyžádat termín konání svatby a místo, nic se nesmí nechat náhodě. Tlumočení svatby se ujala naše kolegyně, soudní tlumočník jazyka ruského/řečník, ale pro každý případ jsme na akci vyčlenili ještě jednoho kolegu zástupce. To pro případ, že by nastala nějaká eventualita, kterou bychom ani my nemohli předvídat: nemoc, nehoda…

Svatební obřad má konání v Praze a jeho průběh bude tedy tlumočen oficiálním tlumočníkem pro ruský jazyk, neboť jeden ze svatebčanů je Rus, a svatba jakožto oficiální úkon, musí být zanesena v listinách taktéž proběhnutá dle oficiálních standardů.

Tlumočení svateb

Svatební obřad se koná na území Prahy 4 a soudní tlumočník ruštiny bude jeho celému průběhu přítomen a bude tlumočit tzv. oddací řeč do ruského jazyka a posléze provede i oficiální stvrzení úkonu svým razítkem. Další časté jazyky, jsou definovány, jako překlady do angličtiny, překlady z angličtiny, překlady do němčinypřeklady do ruštiny, překlady do portugalštiny, překlady maďarštiny, překlady bulharštiny, překlady slovinštiny, překlady švédštiny, překlady turečtiny, překlady do španělštiny, překlady do francouzštiny, překlady do holandštiny.

Žádáte-li tlumočení svatby do ruského jazyka, neváhejte nás kontaktovat ZDE.

 

 

 

Share Button