Překlad zprávy z hystologie MMSkou

Překlady a syntézy lékařských textů do angličtiny. Překlad farmacenutem, nebo lékařem. Texty s tabulkami a grafy. Expresní kontakt: 608 666 582.

Překlady a syntézy lékařských textů do angličtiny. Překlad farmacenutem, nebo lékařem. Texty s tabulkami a grafy. Expresní kontakt: 608 666 582.

Klientka dnes urgentně telefonovala s požadavkem na překlad 1 strany zprávy z histologie. Lékařskou zprávu potřebovala rychle přeložit do medicínské němčiny a nabízela zaslání zprávy formou MMS zprávy. Akceptovali jsme. Přijímáme čitelný dokument a pan doktor se dává do práce. Překlad zprávy o 1 NS vyhotoví cca za 90 minut činnosti. Z daného případu můžeme vyvodit jediný důležitý závěr, překlad lékařských zpráv je možný realizovat okamžitě, není třeba zdlouhavého docházení k lékaři, ani do kanceláře agentury. Lékařský překlad může být zpracován rychlým zasláním JPG formátu e-mailovou cestou, formou MMSky. Do překladu se můžeme pustit prakticky okamžitě od dodání dokumentu.

Překlad zprávy do němčiny: množství

Překlad 1-5 stran lékařských zpráv trvá cca 1 až 2 pracovní dny. Klient dostává veškerou dokumentaci / zprávy zpět na e-mail. Klientům jsme k dispozici na kontaktních telefonech, nebo e-mailech. Zaslání, přijetí a překlad lékařské zprávy, tak může být otázkou několika málo hodin. Lékařské zprávy příjmem MMSkou, e-mailem přijímáme pro překlad z a do jazyků: němčina, angličtina, ruština, polština, madarština a dalších.

Žádáte-li od nás rychlý překlad lékařských zpráv do němčiny – kontakt je ZDE.

ShareŠtítky: ,