Certifikovaný překlad nizozemského výpisu

  • 5.4.2021

Klientská poptávka: Chtěl bych se Vás zeptat, zda by bylo možné nechat si od Vás udělat certifikovaný překlad nizozemského výpisu z rejstříku trestů do anglického jazyka a zda by se to stihlo během následujícího pracovního týdne. Také jaká by byla případná cena. Stačilo by poslat výpis přes email? Momentálně jsem v Nizozemsku a s originálem by to bylo složitější, zejména časově. Také, pokud bych se mohl zeptat na cenu za překlad, zda to patří do skupiny 570,- za stranu.

Ceny za překlad výpisů z nizozemštiny

Reálná kategorie: mini výpisy z nizozemštiny / holandštiny do angličtiny, K ocenění: zaslat výpis a určit cenu dle délky. Skupina: mimořádnějších mimořádný jazyků – s poptávkou o Velikonočních svátcích a cizího jazyka do cizího. Zaslaný text: je nekonvertovatelný. Náš odhad: spíše 3-4 normované strany. Co je normovaná strana, byste měl nalézt v odkazech našich E-mailů. Ceny pro obdobné výpisy v rozsahu 2 – 6 stran 5 – 7500 Kč, dle expresnosti. Když např. 6 stran dvojjazyčně s expresností do 24 hodin. Případné upřesnění provádíme do 60 minut – svátky, cca 120 minut. Další možno ceny u rozsahů kolem 2-4 stran v různých délkách zpracování: celkově za 2500 Kč / 2000 Kč / 1700 Kč – v momentě, kdy např. není období svátku (poptávka v úterý a středu – neproblamatická dostupnost překladatele).

Dodavatelem služby pro neplátce DPH je např. společnost:

Akademický Tým s.r.o.
Náměstí Přátelství 1518/2
102 00, Praha – Hostivař
IČ: 005745268

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Certifikovaný překlad nizozemského výpisu