Expresní úředně ověřený překlad: nostrifikace vzdělání

  • 26.8.2021
Tým téměř stovky profesionálních překladatelů pro firemnía právně ověřené překlad na jednom místě. Překlady s ověřením/překlad výpisů, dokladů, plných mocí atd. Překlady abstraktů do angličtiny a němčiny. Překlady lékaři. Překlady pro tituly MUDr., MUDr. Ing., Mgr., Bc. Kontaktujte na kontaktním telefonním čísle: +420 608...

Překlady nostrifikací vzdělání. Překlady diplomů ze slovenského, českého a latinského jazyka. Překlady diplomů ze zahraničních univerzit. Expresní překlad nostrifikací vzdělání. Expresní překlad diplomů ze slovenského, českého a latinského jazyka. Expresní překlad diplomů ze zahraničních univerzit. Překlady maturitních vysvědčení. Expresní překlad maturitních a ročníkových vysvědčení. Expresní Tel: 608 666 582.

Citace klientky poptávající expresní překlad dokladu o vzdělání, ve věci tzv. nostrifikace. Slovenská klientka žádá překlad expresně v neděli s dodáním jako on-line překlad s možností vyzvednutí překladu jako fyzického dokumentu výhledově: Dobry den, Volam sa AAA BBB a pisem Vam ohladne moznosti expresneho vyhotovenia uradne overeneho prekladu z cestiny do anglictiny. Jedna sa o nostrifikaciu vysokoskolskeho diplomu a tituli vydanu Masarykovou univerzitou v ceskom jazyku, ktorej uradne overeny anglicky preklad potrebujem poslat na vysoke skoly mimo EU. Rada by som sa s vami dohodla ci taketo sluzby poskytujete, aky je dalsi postup a aka je cena za vyhotoveniu uradne overeneho prekladu. Vopred dakujem za Vasu odpoved.

Expresní úředně ověřený překlad Praha

Klientka telefonicky také zmiňuje skutečnost, že za 3 týdny po návratu ze zahraničí, by si ráda vyzvedla překlad ve fyzické podobě v Praze, tj. nejprve by ráda obdržela překlad.

CENOVÁ NABÍDKA ZA EXPRESNÍ PŘEKLAD UNIVERZITNÍHO DOKUMENTU

Citace překladatele expresních překladů a vyjádření ceny za normovanou stranu: Můj názor je, že to rozhodně bude více, než 2 NS. Navrhuji tedy cenu účtovat dle cílových NS. Poslední započatá / nedokončená strana se u soudních překladů účtuje jako celá. Zítra obdržíte překlad dokumentu v 9:00 (anebo případně již dnes večer) – jako PDF hybrid, nesoucí doložku a razítko soudního znalce. Překlad do anglického jazyka expresně touto PDF formou, jako 600 Kč / NS.

SLEVA NA PŘEKLAD PRO NEPLÁTCE

Zároveň s cenou 600 Kč za expresní víkendový překlad, klientka obdržela slevu 21 % na překlad pro neplátce DPH. Jako koncový zákazník jistě ocenila překlad bez DPH. Slevu 21 % procent na překlad zpravidla obdrží příjemci překladů těchto typologií: překlad maturitního vysvědčení se slevou 21 %, překlad plné moci, překlad rozsudku o rozvodu, překlad diplomu, překlad dopisu, překlad smlouvy pro soukromé účely + všichni neplátce DPH, tj. všichni klienti poptávající překlad pro účely podnikání, nicméně, jako neplátci PDH.

TLUMOČNICKÁ DOLOŽKA DO ANGLIČTINY ZA 0 KČ

Doložka soudního tlumočníka včetně vloženéo razítka v dokumentu je samozřejmostí s nulovým nákladem. U ověřených překladů, jsou náležitosti potvrzení pravosti prekladu, již v ceně: Legalized Translator‘s Clause: As a translator from and into English (soudní tlumočník anglického jazyka Praha), French (soudní tlumočník francouzského jazyka Praha), Italian (soudní tlumočník italského jazyka Praha), Polish and Russian (soudní tlumočník ruského jazyka Praha) languages, which is legalized upon the decision of Regional Law-Court in the City of Prague, Czech Republic as of 3 April 1998 (tlumočníci s min. 20 letou praxí v oblasti soudního překladu) under the sequential No. 1096/– of the Decree, I confirm herewith this translation‘s conformity to the original text enclosed thereto. Translation‘s act has been registered within the Translator‘s Journal under the sequential No. —

Pro rychlé informace ohledně expresních ověřených překladů nás kontaktujte prosím – ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,