Legislativní ekotoxikologické centrum

  • 10.7.2023

Ekotoxikologické centrum týmu Akademických překladatelů

Vítejte v Ekotoxikologickém centru týmu Akademických překladatelů, přední české firmy sídlící v Praze. Jsme lídrem v oblasti legislativní chemie a ekotoxikologie a poskytujeme komplexní překladatelské služby pro chemiky, farmaceuty a další odborníky v oboru. Naše společnost se pyšní skvělým týmem vysoce kvalifikovaných překladatelů a odborníků, kteří mají hluboké znalosti v oblasti chemie a farmacie, stejně jako v jazykových dovednostech.

Překlady bezpečnostních listů do češtiny a slovenštiny

Jako Ekotoxikologické centrum jsme specializováni na lokalizaci bezpečnostních listů do češtiny a slovenštiny. Využíváme špičkových překladatelských technologií a pečlivě vybíráme odborníky s hlubokým porozuměním legislativě, chemické terminologii a předpisům týkajícím se bezpečnosti produktů. Naši překladatelé jsou vždy dobře informováni o nejnovějších právních předpisech a směrnicích, což nám umožňuje poskytovat kvalitní a přesné překlad s ohledem na požadavky a standardy.

Překlady do více jazyků EU

Vedle češtiny a slovenštiny jsme schopni poskytovat překlad bezpečnostních listů do široké škály dalších jazyků v rámci Evropské unie. S našimi mnohojazyčnými překladateli, kteří jsou rodilými mluvčími, jsme schopni překládat do němčiny, angličtiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, polštiny a dalších. Každý překlad je prováděn s důrazem na jazykovou správnost, terminologii a soulad s příslušnými právními předpisy v dané zemi.

Kvalita a konkurenceschopné ceny

Naše společnost klade velký důraz na kvalitu poskytovaných služeb. Veškeré překlad jsou pečlivě kontrolovány a revizovány, abychom zajistili jejich přesnost a srozumitelnost. Navíc jsme hrdí na naši konkurenceschopnou cenovou politiku. Nabízíme ceny od 1050 Kč za 1 bezpečnostní list, což je výhodné jak pro malé, tak pro velké společnosti, které potřebují více překladů.

Další služby

Kromě překladů bezpečnostních listů nabízíme také další doplňkové služby v oblasti legislativní chemie. Pomůžeme vám s oznámením produktu do databáze PCN, což je povinný krok pro vstup produktu na trh v Evropské unii. Dále jsme schopni vypracovat zákonné etikety s ohledem na požadavky jednotlivých zemí a jejich specifika. Naši odborníci vám poskytnou kompletní podporu a poradenství v souladu s platnou legislativou.

Akademičtí překladatelé s lídrem MUDr. Helmutem Schwarzem

Naše společnost, Akademičtí překladatelé, je vedena MUDr. Helmutem Schwarzem, respektovaným odborníkem v oblasti legislativní chemie a ekotoxikologie. MUDr. Schwarz je nositelem mnoha ocenění a

Share Button
Zařazeno do témat: ,