Lékař specialista: překladatel

  • 2.3.2021

Překlady onkologie, urologie. Medicínské překlad patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých a německých lékařů pro další využití českých pacientů. Expresní kontakt: +420 608 ...

Expresní překlad lékařských zpráv do němčiny. Pro expresní informace/nacenění textu/termínech, nebo systému práce nás kontaktuje tým MUDr. Schwarze, i expresně. Překlady lékařské – němčina, angličtina, francouzština, ruština: onkologie, urologie. Medicínské překlad patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie:  +420 608 666 582.

Všichni kolegové lékaři. Jazykové zaměření zejména na: angličtinu, němčinu, španělštinu, ruštinu, polštinu, italštinu. Překlady v lékařské kvalitě: garance obsahu slovní zásoby i lékařských konsekvencí, rozepisován zkratek – priorita srozumitelnosti sdělení obsahu lékařských zpráv. U překladů do němčiny a angličtiny ve farmaceutické, vědecké nebo biostatické oblasti: garance obsahu i jazyková korektura. Jazykové korektury: prováděny po překladu lékařem – neocenitelná nadhodnota, zejména u tiskových nebo lékařských zpráv/textů do tisku a publikaci na internetu.

Tým lékařů: destinace pro lékařské překlad

Destinace obchodních lékařských překladů: Rusko, Velká Británie, Střední a Jižní Amerika, Francie, Slovensko, Česko. Nejčastěji naši zákazníci definují poptávku překladů (nejčastější překládané sektory: překlad lékařské, překlad z chemie) u ostatních jazyků mimo italštiny nebo jako kombinaci překladu s italštinou, jako: překlad do ruštiny, překlad do portugalštiny, překlad maďarštiny, překlad bulharštiny, překlad slovinštiny, překlad švédštiny, překlad turečtiny, lékařské překlad do španělštiny, překlad do francouzštiny, překlad do holandštiny.

Tým lékařů: farmacie

Farmaceutické překlad realizujeme v poměru 60 % pro české a slovenské firmy. Cílové jazyky: čeština, slovenština. Zaměření: obaly léčiv a potravních doplňků. Legislativní a názvoslovně ideální překlad s odbornou garancí lékaře nebo farmaceuta. Poslední překlad do slovenštiny a češtiny probíhaly z jazyků: polština, angličtina, němčina.

Benefity lékařských překladů

  • vysoká odborná úroveň zpracování
  • překlad lékařem nebo farmaceutem
  • překlad kratších celků v expresním termínu
  • možnost grafického zapracování
  • překlad pro české a slovenské farmaceutické a lékařské obchodní firmy

Žádáte-li od nás medicínský překlad s garantovanou kvalitou za výbornou cenu, kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Lékař specialista: překladatel