Překlady z/do francouzštiny

Úplný servis v rámci překladů z/do francouzského jazyka. Překlady ověřené, překlady, odborné, překlady z medicíny.

Překlady francouzštiny: Úplný servis v rámci překladů z/do francouzského jazyka. Překlady ověřené, překlady, odborné, překlady z medicíny. Expresní kontakt: 608 666 582

Provádíme překlady pro francouzská velvyslanectví, francouzské firmy působící v ČR a české firmy a občany, které poptávají překlad z/do francouzštiny, popřípadě potřebují do Francie vycestovat, nebo mají potřebu překladu dokladů, marketingových a obchodních nabídek, návodů, překladů z administrativy apod.

Překlady francouzštiny: komplexní

Komplexní nabídka služeb v rámci francouzských překladů je k nalezení, mimo naše stránky, také v dalších podsekcích. Honosná Francie s prastarou francouzštinou/Jazyk elegánůFrancouzština tu byla podstatně dříve než některé další cizí jazyky. O to více času měla na rozvoj své poměrně složité gramatiky a stavby tohoto jazyka. Řekněme tedy, že je třeba opravdu dobře vybírat, hledáme-li, komu překlad z/do francouzštiny zadat. Poslední překlad do franouzského jazyka jsme zpracovali včera. Jednalo se o překlad posudku do francouzštiny v rozsahu 1 normované strany obsahujícího všechny náležitosti úředního dokumentu: razítko, podpis, hlavičku úřadu, text sdělení.

Expresní i mimo-expresní překlady z francouzštiny v těchto oborech a k objednání ZDE.

Share