Lokalizace registrace směsí / bezpečnostních listů

  • 10.5.2018
Bezpečnostní list dle platné legislativy.

Lokalizace bezpečnostních listů: České a slovenské bezpečnostní listy a etikety (nebezpečné látky registrace) – slevy na vypracování 21 % nových listů. Vystavení nových bezpečnostních listů k látkám uváděným na český a slovenský trh za uváděný subjekt. Některé výstražné symboly používané na standardizovaných etiketách k bezpečnostním listům. Dodání zákonných frází v požadovaném jazyce, kontrola grafického návrhu. Kontakt: +420 608…

Lokalizace bezpečnostních listů do EU jazyků (Lokalizace registrace směsí). Poslední lokalizace: italština, švédština + četné denní lokalizace MDSD do češtiny, slovenštiny, angličtiny, němčiny. Registrace směsí / látek do českých a slovenských případně polských registrů.

CENY LOKALIZACÍ LISTŮ A REGISTRACE SMĚSÍ

Výhodná cena při objednání spolu s bezpečnostním listem, od 290 Kč za registraci či případně při větších objemech od 240 Kč za registraci. Stejné pravidlo platí pro vytvoření CZ, SK etikety. Slovenské české etikety za výhodnou cenu v rozmezí od 290 – 390 Kč za etiketu k produktům. Ceny lokalizací bezpečnostních listů do EU jazyků od 1290 Kč při větších množstvích a ve věci slovenských bezpečnostních listů + českých bezpečnostních listů. Nejčastější etikety provádíme v jazycích: slovenský, český. Registrace směsí pak do češtiny, slovenštiny, polštiny. Možnost souběžné registrace směsi do slovenštiny a češtiny.

TERMÍNY LOKALIZACÍ LISTŮ A REGISTRACE SMĚSÍ

Krátké termíny při objednání etiket a registrací spolu s bezpečnostním listem, od 1 týdne do 10 pracovních dnů dodání. Termíny lokalizací / registrací produktů / dodání etiket – včetně kontroly: do 14 dnů od zadání. Možnost expresních termínů při větších množstvích a ve věci slovenských bezpečnostních listů + českých bezpečnostních listů (Lokalizace registrace směsí).

Žádáte-li lokalizaci bezpečnostního listu, kontaktujte prosím legislativního specialistu EU listů ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,