Oficiální překlad do Polštiny

  • 12.9.2019
Úřední překlad polštiny

Úřední překlad do polštiny: Ověřené překlad polštiny (listiny, rejstříky, smlouvy): český a moravskoslezský kraj: rejstříky, diplomy, vysvědčení, smlouvy + další škála odborných překladů z/do polského jazyka: Rychlý kontakt pro více informací: 608 666 582

ZÁKAZNICKÝ DOTAZ: 

Zákazník nás oslovil s požadavkem na opakovaný překlad svých obchodních listin do polského jazya. Zákazník od nás tedy potřebuje opět službu, a to oficiální překlad s razítkem z Českého jazyka do Polského jazyka 29 normostran (zakládací listina + výpis z obchodního rejstříku). Prosí o cenovou nabídku a termín vyhotovení odborného překladu těchto dokumentů (soudní ověření). Tyto dokumenty zpravidla zpracujeme do druhého dne či např. do 1 týdne. Záleží na momentální kompatibilitě překladatele se zákazníkovým požadavkem.

Jak může vypadat nabídka:

1) Cenová nabídka na Soudně ověřený překlad 9900 Kč.

2) Termín dodání 19. 9. 2019

3) Cenová nabídka na Soudně ověřený překlad 15900 Kč.

4) Termín dodání 14. 9. 2019

V případě tištěného vyhotovení a zasílaní + poštovné. PDF překlad E-mailem dodáme v ceně. Nabídka se vztahuje na 29 normovaných stran českých. Pokud normovaných stran českých, bude více, adekvátně uzpůsobíme // zakladatelské listiny anebo také zakládací listiny společnosti (oba názvy jsou společné) provádíme v překladech také nejčastěji do anglického a německého jazyka. Polštinu se soudním ověřením v Praze, můžeme dodat také za dobu kratší, než 24 hodin a někdy také rovnou ten samý den – zde to plně záleží na zákazníkovi, zda-li do takto expresní služby chce a kolik přesně investovat. Vybrané překlad jsme v roce 2022 zdražili až o 100 %. Více informací poskytneme při konkrétní poptávce.

Máte podobný požadavek na překlad do polštiny? – kontaktujte nás ZDE. 

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,