Opatření německou doložkou překladu v České Lípě

  • 11.3.2023
Soudně ověřené překlad ruština-angličtina

Expresní překlad z/do němčiny Česká Lípa – v extrémních případech možnost dodání plnění v čase cca 60 minut v centru České Lípy včetně donášky překladu do sídla klienta. Další jazyky: ruština, angličtina, němčina, polština, italština, arabština, švédština, slovenština a další jazyky. Otevírací doba PO – NE, 8 – 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582.

DOLOŽKA SOUDNÍHO TLUMOČNÍKA NĚMČINY ČESKÁ LÍPA

Soudní tlumočník nebo referent ověřených překladů může vystavit např. 30 nalepovacích samolepek s razítkem + doložku a distribuovat ke klientům ve věci rychlých ověřených překladů němčiny v České Lípě, nadále v Novém Boru, Mimoni. Podobný expresní režim jako u ST němčiny + dalších jazyků v daném okrese. Případné adresy klientů pro zaslání překladů nebo předání překladu v Praze akceptujeme oficiální a dokumentovanou cestou prostřednicvím E-mailu.

Expresní překlad okres ČL 2004 – 2021

Slovenský klient pobývající v České Lípě. Překlad expresního charakteru 1. 8. 2018, poptávka 18:20. Citace poptávky: Dobrý deň, Dokument spomínaný v telefonáte. Naše odpověď: předání ve 20:00, Česká Lípa, cena 1250 Kč (ceny překladů) ///

Jedná se o expresní překlad s předáním dokumentu s ověřením (překlad němčina – čeština, potvrzení VŠE) s dodáním v centru České Lípy, TGM kolem 20:00. Klient předá listinu a je mu doručen překlad v domluvený čas. Jazyky a rychlost vypracování, lze dohodnout individuálně.

Česká Lípa, ověřené překlad, prosím kontaktujte nás – ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,