Ověřené překlad Liberec-Dc

  • 10.7.2021
Jeden z našich kolegů - tlumočník jazyka ruského - je vždy k dispozici pro tlumočení v a ověřené překlad v Libereckém krajském městě. Ověřené překlad z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde: 608 666 582

Jeden z našich kolegů – tlumočník jazyka ruského – je vždy k dispozici pro tlumočení v a soudně ověřené překlad v Libereckém krajském městě. Ověřené překlad z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde: 608 666 582

Nejčastěji naši zákazníci definují poptávku překladů u ostatních jazyků mimo hlavní úřední angličtinu (která je specifickým oddílem – co do lokality pražské a co, do obsahu a četnosti zakázek na území Libereckého + ústeckého kraje) nebo jako kombinaci překladu s angličtinou jako expresní překlad do 1 hodiny, jako: technické překlad němčiny v Libereckém kraji,  překlad z/do italštiny do 1 hodiny apod. – u italštiny pracujeme jako u delších jazyků případně on-line a tam kde to možnosti dovolí dodáme kopii překladu E-mailem.

Další jazyky v libereckém kraji

Překlady z a do slovenštiny, překlad s úředním ověřením do ruštiny a z ukrajinštiny (včetně překladů lékařských zpráv) a to příležitostně i do 1 hodiny od objednání překladu. Překlady do polštiny v Liberci – i se soudním ověřením (včetně překladů rozsudků), překlad angličtiny, překlad maďarštiny – včetně překladů smluv do 1 dne – v extrémních případech možnost dodání plnění v čase cca 60 minut v Liberci, Ústí nad Labem, apod. – včetně případné donášky (kurýrní služby) překladu do sídla klienta – což někdy znamená sejít se s klientem i v dalších obcích a městech libereckého kraje a jeho okresů (Česká Lípa, Semily, Jablonec).

Pro rychlé informace ohledně ověřených překladů nás kontaktujte prosím – ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Ověřené překlad Liberec-Dc