Překlad maturitního vysvědčení do angličtiny: Praha 1

  • 2.3.2014
Překlady maturitních vysvědčení do angličtiny - Praha 1 a celá ČR.

Překlady maturitních vysvědčení do angličtiny – Praha 1 a celá ČR. Překlady vysvědčení hybridní metodou. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení. Překlady vysvědčení žáků ZŠ. Psychologické překlady a překlad posudků či písemného hodnocení žáka pro speciální výuku nebo školu. Kontakt: +420 608…

  • sleva 21 % na překlad vysvědčení
  • předání překladu vysvědčení v centrum Prahy
  • nejrychlejší a nejlevnější překlad on-line od 450 Kč
  • možnost obdržení on-line překladu do hodiny za cenu 1 strany ověřeného
  • expresní telefon: 608 666 582

 

Klasická poptávka dorazila dnes večer, zněla doslova (překlad maturitního vysvědčení):

Dobrý den, ráda bych si u Vás nechala zhotovit právně ověřený překlad maturitního vysvědčení z češtiny do angličtiny. Jedná se o 2 strany. Prosím o informaci kolik překlad bude stát a kdy a kam na Praze 1 Vám mohu podklad pro překlad donést. Expresní překlad vysvědčení za 1 hodinu. Expresní překlad dalších dokladů jako ročníková vysvědčení, diplomy, výuční listy. Překlady výučních listů angličtina a němčina. Vysvědčení: angličtina, němčina, polština.

PŘEKLADY VYSVĚDČENÍ PRAHA 1

Překlady vysvědčení pro Prahu 1 se vztahují i na další obytné části. Překlad originálního vysvědčení, tedy vysvědčení svázaného s „originální“ kopií lze realizovat předání v Praze 1 a 2 (překlad maturitního vysvědčení – i expresně, i jako PDF, i do hodiny). Ostatní varianty ověřených překladů – lze zasílat kamkoliv, i do zahraničí. Zasílání překladu vysvědčení poštovní cestou, oproti zaslání elektronicky či předání v Praze 1 osobně, poměr 1:12.

PŘEKLAD VYSVĚDČENÍ DO CIZINY

Překlad vysvědčení pro studenty, kteří již pobývají v zahraničí a poptávají překlad maturitního vysvědčení od společnosti v Praze 1: je možný tzv. HYBRINÍ METODOU. Hybridní metoda často dává za vznik i více maturitních překladů vysvědčení pro jednoho studenta: 1 maturitní + 4 ročníková apod.

PŘEKLADY VYSVĚDČENÍ ZŠ

Také realizujeme překlady vysvědčení ze základních škol pro identické účely: odstěhování rodiny s malými dětmi do zahraničí a zahraniční základní škola si žádá ročníková vysvědčení žáka základní školy či případné posudky (Překlad maturitního vysvědčení Angličtina) – zde překlad od klinického psychologa s autorizací překladu na posudku nebo písemném / textovém ohodnocení žáka.

Překlad vysvědčení: Praha 1

Maturitní vysvědčení překládáme do angličtiny nejenom v Praze 1, jak vyplývá z této poptávky, ale také v celé Praze a pro naše zákazníky studenty a rodiče studentů v celé ČR. Překlad maturitního vysvědčení do angličtiny dodáváme zákazníkům přibližně do 1 – 3 dnů od zadání překladu. Objednání překladu vysvědčení probíhá v 99 % případů E-mailem s případnou telefonickou konzultací s pedagogem / psychologem nebo překladatelem.

Objednání překladu VYSVĚDČENÍ: 1 hodina až 3 dny

Překlad vysvědčení v Praze, realizujeme do druhého dne, nebo maximálně do 3 pracovních dnů. Zpravidla uvádíme, jako překlad do 1-3 pracovních dnů. Či případně překlad vysvědčení realizován za 3 pracovní dny (nebo dříve). Samozřejmostí je pak, poskytnutí individuální nabídky pro žáky a studenty nebo jejich rodiče, kteří z titulu časového tlaku, žádají překlad rychleji. U překladů hybridních, lze stanovit termín překladu vysvědčení: 1 hodinu tedy cca 60 minut od splnění objednávkových formalit.

KONKRÉTNÍ TERMÍN DODÁNÍ A JAK PŘEKLAD VYSVĚDČENÍ VZNIKÁ

Překlad maturitního vysvědčení – i expresně v ten samý den (za 2, 4, 6, 8 hodin). Ukázka reálné práce na překladu maturitního vysvědčení se soudním ověřením (překlad do II. dne od objednání – zaslání i jako PDF hybrid): The CZECH REPUBLIC Name of the secondary/ high school: “Higher Expert School of Pedagogy and Social Science, Secondary/ High Expert School of Pedagogy andGrammar School” Prague 6, Evropská 33” Studying Field/ Code:79-41-K/41 – Grammar SchoolSpecialization: Music EducationSchool education program: Grammar School – Aesthetics Educational Subjects

Žádáte-li překlad maturitního vysvědčení do anglického jazyka – kontaktujte nás ZDE.

 

Překlady vysvědčení němčina

Share Button
Zařazeno do témat: ,