Překlad maturitního vysvědčení do angličtiny: Praha 1

  • 3.1.2021
Překlady maturitních vysvědčení do angličtiny - Praha 1 a celá ČR.

Překlady maturitních vysvědčení do angličtiny  a dalších jazyků. Psychologické překlad a překlad posudků či písemného hodnocení žáka pro speciální výuku nebo školu. Kontakt: +420 608…

  • nejvyšší rychlost překladu
  • sleva 21 % na překlad vysvědčení
  • předání překladu vysvědčení v centrum Prahy
  • nejrychlejší a nejlevnější překlad on-line od 450 Kč
  • adaptabilita s přijímací agendou zahraničních VŠ škol a univerzit
  • možnost obdržení on-line překladu do hodiny za cenu 1 strany ověřeného
  • expresní telefon: +420 608 666 582

 

Klasická poptávka dorazila dnes večer, zněla doslova (překlad maturitního vysvědčení): „Dobrý den, ráda bych si u Vás nechala zhotovit právně ověřený překlad maturitního vysvědčení z češtiny do angličtiny. Jedná se o 2 strany. Prosím o informaci kolik překlad bude stát a kdy a kam na Praze 1 Vám mohu podklad pro překlad donést. Expresní překlad vysvědčení za 1 hodinu. Expresní překlad dalších dokladů jako ročníková vysvědčení, diplomy, výuční listy. Překlady výučních listů angličtina a němčina. Vysvědčení: angličtina, němčina, polština. Překlady maturitních vysvědčení do angličtiny – Praha 1 a celá ČR. Překlady vysvědčení hybridní metodou. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení. Překlady vysvědčení žáků ZŠ.

Překlady vysvědčení Praha 1

Překlady vysvědčení pro Prahu 1 se vztahují i na další obytné části. Překlad originálního vysvědčení, tedy vysvědčení svázaného s „originální“ kopií lze realizovat předání v Praze 1 a 2 (překlad maturitního vysvědčení – i expresně, i jako PDF, i do hodiny). Ostatní varianty ověřených překladů – lze zasílat kamkoliv, i do zahraničí. Zasílání překladu vysvědčení poštovní cestou, oproti zaslání elektronicky či předání v Praze 1 osobně, poměr 1:12.

Překlad vysvědčení do ciziny

Překlad vysvědčení pro studenty, kteří již pobývají v zahraničí a poptávají překlad maturitního vysvědčení od společnosti v Praze 1: je možný tzv. HYBRINÍ METODOU. Hybridní metoda často dává za vznik i více maturitních překladů vysvědčení pro jednoho studenta: 1 maturitní + 4 ročníková apod. Jedná se o zákaznicky oblíbenou variantu, kterou dodáme 99 % klientů. Někdy však vznikne prostor pro klasickou variantu, která obsahuje, jak scanovací službu, tak předání vysvědčení včetně doručení / dopravy.

PŘEKLADY VYSVĚDČENÍ ZŠ

Také realizujeme překlad vysvědčení ze základních škol pro identické účely: odstěhování rodiny s malými dětmi do zahraničí a zahraniční základní škola si žádá ročníková vysvědčení žáka základní školy či případné posudky (Překlad maturitního vysvědčení Angličtina) – zde překlad od klinického psychologa s autorizací překladu na posudku nebo písemném / textovém ohodnocení žáka.

Překlad vysvědčení: Praha 1

Maturitní vysvědčení překládáme do angličtiny nejenom v Praze 1, jak vyplývá z této poptávky, ale také v celé Praze a pro naše zákazníky studenty a rodiče studentů v celé ČR. Překlad maturitního vysvědčení do angličtiny dodáváme zákazníkům přibližně do 1 – 3 dnů od zadání překladu. Objednání překladu vysvědčení probíhá v 99 % případů E-mailem s případnou telefonickou konzultací s pedagogem / psychologem nebo překladatelem.

Objednání překladu VYSVĚDČENÍ: 1 hodina až 3 dny

Překlad vysvědčení v Praze, realizujeme do druhého dne, nebo maximálně do 3 pracovních dnů. Zpravidla uvádíme, jako překlad do 1-3 pracovních dnů. Či případně překlad vysvědčení realizován za 3 pracovní dny (nebo dříve). Samozřejmostí je pak, poskytnutí individuální nabídky pro žáky a studenty nebo jejich rodiče, kteří z titulu časového tlaku, žádají překlad rychleji. U překladů hybridních, lze stanovit termín překladu vysvědčení: 1 hodinu tedy cca 60 minut od splnění objednávkových formalit.

KONKRÉTNÍ TERMÍN DODÁNÍ A JAK PŘEKLAD VYSVĚDČENÍ VZNIKÁ

Překlad maturitního vysvědčení – i expresně v ten samý den (za 2, 4, 6, 8 hodin). Ukázka reálné práce na překladu maturitního vysvědčení se soudním ověřením (překlad do II. dne od objednání – zaslání i jako PDF hybrid): The CZECH REPUBLIC Name of the secondary/ high school: “Higher Expert School of Pedagogy and Social Science, Secondary/ High Expert School of Pedagogy andGrammar School” Prague 6, Evropská 33” Studying Field/ Code:79-41-K/41 – Grammar SchoolSpecialization: Music EducationSchool education program: Grammar School – Aesthetics Educational Subjects

Žádáte-li překlad maturitního vysvědčení do anglického jazyka – kontaktujte nás ZDE.

 

Překlady vysvědčení němčina

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlad maturitního vysvědčení do angličtiny: Praha 1