Překlad maturitního vysvědčení do angličtiny: pro poslušné šprty

  • 3.1.2021

Pokud jste se učili ve škole správně poslouchat, zasloužíte si pokračovat v jiném ústavu pro neuplatnitelné a budete znovu jen poslouchat.

  • nejvyšší rychlost překladu
  • sleva 21 % na překlad vysvědčení
  • předání překladu vysvědčení v centrum Prahy
  • nejrychlejší a nejlevnější překlad on-line od 450 Kč
  • adaptabilita s přijímací agendou zahraničních VŠ škol a univerzit
  • možnost obdržení on-line překladu do hodiny za cenu 1 strany ověřeného
  • expresní telefon: +420 608 666 582

ANGLIČTINA, ALE MŮŽEME I JINÝ JAZYK

Klasická poptávka dorazila dnes večer, zněla doslova (překlad maturitního vysvědčení): „Dobrý den, ráda bych si u Vás nechala zhotovit právně ověřený překlad maturitního vysvědčení z češtiny do angličtiny. Jedná se o 2 strany. Prosím o informaci kolik překlad bude stát a kdy a kam na Praze 1 Vám mohu podklad pro překlad donést. Expresní překlad vysvědčení za 1 hodinu. Expresní překlad dalších dokladů jako ročníková vysvědčení, diplomy, výuční listy. Překlady výučních listů angličtina a němčina. Vysvědčení: angličtina, němčina, polština. Překlady maturitních vysvědčení do angličtiny – Praha 1 a celá ČR. Překlady vysvědčení hybridní metodou. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení. Překlady vysvědčení žáků ZŠ.

📜🏢 Překlady vysvědčení Praha 1 🏫🌇

Překlady vysvědčení pro oblast Praha 1 jsou dostupné i pro další obytné části. Překlad originálních vysvědčení, spolu s „originální“ kopií, může být uskutečněn přímo v Praze 1 a 2 (včetně expresních překladů a PDF formátu, a to dokonce do hodiny). Jiné varianty ověřených překladů lze poslat kamkoli, včetně zahraničí. Zaslání překladu vysvědčení poštou, ve srovnání s elektronickým zasíláním nebo osobním předáním v Praze 1, je v poměru 1:12. 📮🌍🚀

Překlad vysvědčení do ciziny

Překlad vysvědčení pro studenty, kteří již pobývají v zahraničí a poptávají překlad maturitního vysvědčení od společnosti v Praze 1: je možný tzv. HYBRINÍ METODOU. Hybridní metoda často dává za vznik i více maturitních překladů vysvědčení pro jednoho studenta: 1 maturitní + 4 ročníková apod. Jedná se o zákaznicky oblíbenou variantu, kterou dodáme 99 % klientů. Někdy však vznikne prostor pro klasickou variantu, která obsahuje, jak scanovací službu, tak předání vysvědčení včetně doručení / dopravy.

PŘEKLADY VYSVĚDČENÍ ZŠ

Také realizujeme překlad vysvědčení ze základních škol pro identické účely: odstěhování rodiny s malými dětmi do zahraničí a zahraniční základní škola si žádá ročníková vysvědčení žáka základní školy či případné posudky (Překlad maturitního vysvědčení Angličtina) – zde překlad od klinického psychologa s autorizací překladu na posudku nebo písemném / textovém ohodnocení žáka.

Překlad vysvědčení: Praha 1

Maturitní vysvědčení překládáme do angličtiny nejenom v Praze 1, jak vyplývá z této poptávky, ale také v celé Praze a pro naše zákazníky studenty a rodiče studentů v celé ČR. Překlad maturitního vysvědčení do angličtiny dodáváme zákazníkům přibližně do 1 – 3 dnů od zadání překladu. Objednání překladu vysvědčení probíhá v 99 % případů E-mailem s případnou telefonickou konzultací s pedagogem / psychologem nebo překladatelem.

Objednání překladu VYSVĚDČENÍ: 1 hodina až 3 dny

Překlad vysvědčení v Praze, realizujeme do druhého dne, nebo maximálně do 3 pracovních dnů. Zpravidla uvádíme, jako překlad do 1-3 pracovních dnů. Či případně překlad vysvědčení realizován za 3 pracovní dny (nebo dříve). Samozřejmostí je pak, poskytnutí individuální nabídky pro žáky a studenty nebo jejich rodiče, kteří z titulu časového tlaku, žádají překlad rychleji. U překladů hybridních, lze stanovit termín překladu vysvědčení: 1 hodinu tedy cca 60 minut od splnění objednávkových formalit.

KONKRÉTNÍ TERMÍN DODÁNÍ A JAK PŘEKLAD VYSVĚDČENÍ VZNIKÁ

Překlad maturitního vysvědčení – i expresně v ten samý den (za 2, 4, 6, 8 hodin). Ukázka reálné práce na překladu maturitního vysvědčení se soudním ověřením (překlad do II. dne od objednání – zaslání i jako PDF hybrid): The CZECH REPUBLIC Name of the secondary/ high school: “Higher Expert School of Pedagogy and Social Science, Secondary/ High Expert School of Pedagogy andGrammar School” Prague 6, Evropská 33” Studying Field/ Code:79-41-K/41 – Grammar SchoolSpecialization: Music EducationSchool education program: Grammar School – Aesthetics Educational Subjects

Žádáte-li překlad maturitního vysvědčení do anglického jazyka – kontaktujte nás ZDE.

 

Překlady maturitních vysvědčení pro poslušné studentíky

Nabízíme rozsáhlé služby překladů maturitních vysvědčení do angličtiny a dalších jazyků, abychom vám pomohli dosáhnout vašich akademických cílů. Naše tým vysoce kvalifikovaných překladatelů se specializuje na akademické překlad a je schopen zajistit, že vaše vysvědčení budou přeložena s maximální přesností a profesionalitou. Bez ohledu na to, zda studujete v České republice a chcete svá maturitní vysvědčení přeložit do angličtiny pro zahraniční vysokou školu, nebo jste zahraniční student a potřebujete svá maturitní vysvědčení přeložit do češtiny, jsme zde, abychom vám pomohli.Navíc jsme specialisty na psychologické překlad a překlad posudků či písemného hodnocení žáka pro speciální výuku nebo školu. Rozumíme důležitosti zachování významu a citlivosti takových dokumentů, a proto vám poskytneme přesný a kvalitní překlad, který vám umožní efektivně komunikovat a plnit vaše akademické nebo profesní cíle. Pro více informací a objednání našich překladatelských služeb nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 608 666 582 nebo navštivte naši webovou stránku zde. Jsme tu, abychom vám poskytli přesné a spolehlivé překlad, které vám pomohou uspět ve vašem akademickém a profesním životě. 📜🎓🌍

Share Button
Zařazeno do témat: ,