PŘEKLAD MATURITNÍHO VYSVĚDČENÍ PRAHA – ASAP

Překlady smluv do angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk Praha 1, 2, 3 až 22. Soudně ověřené překlady úředních listin a ověřovacíh doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Tel: +420 608 666 582.

Překlady smluv do angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk Praha 1, 2, 3 až 22. Soudně ověřené překlady úředních listin a ověřovacích doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Tel: +420 608 666 582.

Dotaz z včerejší noci na překlady vysvědčení do angličtiny jazyka (citujeme): ⇒ Poptávka: „Žádám překlad maturitního vysvědčení do angličtiny ASAP. Mohu zaslat scany vysvědčení a počkat na překlad“. Klientce je nabídnut „maturitní hybrid“.

MATURITNÍ HYBRID – PŘEKLAD

Překlady vysvědčení do angličtiny překládáme zpravidla v poměru: 70 % poptávek na překlad vysvědčení se týká pouze překladů maturitního vysvědčení, 30 % poptávek pak překladů vysvědčení i ročníkových, tj. ročníková + maturitní. Maturitní hybrid, oproti jiným jazykům, pak žádá v rámci angličtiny v podstatě 100 % poptávajících. Výsledkem překladu maturitního hybridu je perfektní PDF dokument s danými náležitostmi: RAZÍTKO SOUDNÍHO ZNALCE + DOLOŽKA SOUDNÍHO TLUMOČNÍKA.

Překlady vysvědčení: RYCHLE

Expresní kontakt a expresní překlad maturitního vysvědčení, jsou dvě podstatné komodity objednání RYCHLÉHO překladu. Včerejší klientka se ozvala ve 21:30 a ve 21:45 byl překlad vysvědčení zadán k realizaci. Překlad byl zadán k realizaci s vyhotovením následujícího dne so 12:00 – čas dostačující pro klientku. Ta žádala překlad do 24 hodin. Výhoda expresního hybridního překladu, je jeho disponibilita prakticky kdekoliv a to přesně V MOMENTĚ JEHO DOKONČENÍ. Dokončení překladu maturitního vysvědčení, může být reálné i v časech kratších, např.: 1-2 hodiny.

EXTRÉMNÍ varianta překladu vysvědčení

V extrémních případech, cca 10 % překládáme maturitní hybrid (ročníková a maturitní vysvědčení) v čase extrémní náročnosti, tj. OKAMŽITĚ. Okamžitá disponibilita tlumočníka je stěžejní pro rychlé zahájení překladu jakéhokoliv vysvědčení. Vysvědčení přijaté ráno v 10:00 na E-mail, může být realizováno v 10:30, tj. v ideálních podmínkách, za 30 minut objednání. Takové ideální podmínky nastanou, když je tlumočník k dispozici ihned a může v ten samý okamžik, kdy je dohodnuta cena za překlad vysvědčení a jsou dodány kopie, začít překládat a za 30 minut je výsledek na stole. Klient obdrží vysvědčení za 30 minut do svého E-mailu, ze kterého korespondoval původní poptávku.

Ověřený překlad BEZ PLATBY PŘEDEM

Žádáte-li překlad MATURITNÍHO VYSVĚDČENÍ, kontakt je ZDE.

Share ButtonŠtítky: