Překlad obchodní nabídky

  • 13.1.2013
Tým téměř stovky profesionálních překladatelů na jednom místě. Překlady s ověřením/překlady výpisů, dokladů, plných mocí atd. Kontaktujte na kontaktním telefonním čísle: 608 666 582

Obchodní překlady v širším měřítku: překlady obchodních smluv, překlady obchodních nabídek, překlady prezentací, překlady webů. Tým téměř stovky profesionálních překladatelů na jednom místě. Kontaktujte na kontaktním telefonním čísle: 608 666 582

Obchodní nabídka je důležitou součástí procesu zvaného: obchodování. V nemalé části našich překladů se věnujeme překladům obchodních nabídek pro naše klienty z oblastí jako: automobilový průmysl, komoditní prodej, sklářský průmysl, strojní průmysl obecně, chemický průmysl. Obchodní překlady i s ověřením, např. překlad listin vzniklých z valné hromady. Překlady webových stránek, prezentací, obchodních smluv.

Žádáte-li kvalitní překlad obchodní nabídky, kontaktujte nás ZDE.

Obchodní nabídka může mít tyto formy propagace: webová stránka, obchodní dopis a nabídka pro konkrétního zákazníka, katalog, bulletin, pdf newsletter zasílaný E-mailem na vyžádání klienta. Nabídka může obsahovat, nebo nejčastěji obsahuje: oslovení partnera, čeho se nabídka týká, ceník, nákupní + cenové podmínky, garanční podmínky atd.

„Při obchodování využíváme také kvalitní překlady obchodní nabídky“ pověděl jeden klient. Žádal překlad kompletního manuálu a dokumentace ke svým výrobkům.

Tým akademických překladatelů
Václavské náměstí 69
Praha 1
Tel: +420 608 666 582
Email: tymakademickychprekladatelu@gmail.com

 

Share Button
Zařazeno do témat: , ,