Překlad řádku 22 malého technického průkazu

  • 18.2.2020

Překlad řádku 22: Malý německý technický překlad připravený k soudně ověřenému expresnímu překladu v Praze.

Citujeme klienta: jedná se mi hlavně o dodatky v řádku 22 a na straně 2. My provádíme tzv. částečný ověřený překlad řádku 22 expresně, dnes do 15:00 ve Vodičkově ulici v Praze.

Expresní překlad technického průkazu jsme realizovali tento pátek s předáním dnes ráno. Jednalo se překlad z německého jazyka, který žádala česká expediční firma, která dovezla za zahraničí automobil k přihlášení v ČR.

Překlad technického průkazu z němčiny či dalších jazyků: holandština, apod., žádají také firmy obchodující s ojetinami. V průběhu od počátku roku 2020 do dnešního dne, tj. 1. 4. 2020, jsme realizovali celkově 16 překladů německých TP, řádek 22 z německého jazyka.

PŘEKLAD ŘÁDKU 22 EXPRESNĚ

Překlad řádku 22 realizujeme cca 6 x do týdne. Překlad řádku 22 můžeme dodat expresní metodou do 1 pracovního dne nebo za čas i kratší.

Žádáte-li překlad TP z němčiny, kontaktujte nás prosím ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlad řádku 22 malého technického průkazu