Překlad výpisu OR: Liberec – Praha / EMS

  • 29.11.2017
Soudní a ověřené překlady rezervačních smluv: překlady usnesení, smluv. překlady souhlasů, překlady abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Soudní překlady: soudně ověřené překlady ve všech městech ČR. Praha, Brno, Ostrava (také poštovní expres zaslání do 24 hodin), Olomouc (překlad výpisu CzechPoint / zaslání EMS), Plzeň, Hradec K., Č. Budějovice, Liberec (překlad výpisu z OR: zaslání z Prahy do Liberce). Zjistěte si expresní kontakt na překladatele ve vašem městě: 608 666 582

Ve věci zaslání ověřeného výpisu z obchodního rejstříku a jeho ověřený překlad z Prahy do Liberce, se na nás obrátila liberecká průmyslová firma (jednatel/sales manager). Znění poptávky: na základě naší konverzace posílám výpis z obchodního rejstříku k nacenění překladu do Němčiny.

Překlad výpisu obchodního rejstříku: Liberec – Praha

Dotazovaná cena za překlad OR uvedena: za cílovou normovanou stranu.
Zpravidla: U soudně ověřených překladů jsou rozepsané strany zaokrouhlovány
směrem nahoru na celé nebo půl strany.

CENY PŘEKLADŮ VÝPISŮ – FORMÁTY

V ceně překladu je i zaslání scanu – ve tomto konkrétním případě do zítra 12:00 ve formátu PDF na E-mail. Nadále zajistíme pro libereckého klienta vystavení výpisu na Czech point, což obnáší originální výpis a jeho svázání s naším originálním orazítkovaným překladem – provedeme do sobotního dopoledne.

CENY ZA PŘEKLAD VÝPISU

Cenová rekapitulace: za / NS překladu.
Výpis – dle ceny na Czech Point
Odeslání: doporučeně 50 Kč / EMS: 150 Kč.
Zákazník z Liberce žádán: potvrdit zakázku a dodat vaše fakturační údaje.

Překlad výpisu do ukrajinštiny expresní metodou

Překlad výpisu do ukrajinštiny expresní metodou ve městech Liberec, Praha, Ústí nad Labem, Brno, Plzeň. Rychlé výpisy a jejich překlady do ruštiny a ukrajištiny. Překlad ukrajinských dokladů v Praze 1-3. Překlad výpisu do ukrajinštiny. Překlad dokladů s ověřením do ruštiny ve věci dalších témat a oborů.

Překlad: usnesení, rozsudek, úřední záznam

Žádáte-li překlad výpisu / vyžádání originálu a odeslání expresní službou EMS: kontakt je ZDE.

Share Button