Překlad výpisu OR: Liberec – Praha / EMS

  • 29.11.2017
Soudní a ověřené překlad rezervačních smluv: překlad usnesení, smluv. překlad souhlasů, překlad abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Soudní překlad: soudně ověřené překlad ve všech městech ČR. Praha, Brno, Ostrava (také poštovní expres zaslání do 24 hodin), Olomouc (překlad výpisu CzechPoint / zaslání EMS), Plzeň, Hradec K., Č. Budějovice, Liberec (překlad výpisu z OR: zaslání z Prahy do Liberce). Zjistěte si expresní kontakt na překladatele ve vašem městě: 608 666 582

Ve věci zaslání ověřeného výpisu z obchodního rejstříku a jeho ověřený překlad z Prahy do Liberce, se na nás obrátila liberecká průmyslová firma (jednatel/sales manager). Znění poptávky: na základě naší konverzace posílám výpis z obchodního rejstříku k nacenění překladu do Němčiny.

Překlad výpisu obchodního rejstříku: Liberec – Praha

Dotazovaná cena za překlad OR uvedena: za cílovou normovanou stranu.
Zpravidla: U soudně ověřených překladů jsou rozepsané strany zaokrouhlovány
směrem nahoru na celé nebo půl strany.

CENY PŘEKLADŮ VÝPISŮ – FORMÁTY

V ceně překladu je i zaslání scanu – ve tomto konkrétním případě do zítra 12:00 ve formátu PDF na E-mail. Nadále zajistíme pro libereckého klienta vystavení výpisu na Czech point, což obnáší originální výpis a jeho svázání s naším originálním orazítkovaným překladem – provedeme do sobotního dopoledne.

CENY ZA PŘEKLAD VÝPISU

Cenová rekapitulace: za / NS překladu.
Výpis – dle ceny na Czech Point
Odeslání: doporučeně 50 Kč / EMS: 150 Kč.
Zákazník z Liberce žádán: potvrdit zakázku a dodat vaše fakturační údaje.

Překlad výpisu do ukrajinštiny expresní metodou

Překlad výpisu do ukrajinštiny expresní metodou ve městech Liberec, Praha, Ústí nad Labem, Brno, Plzeň. Rychlé výpisy a jejich překlad do ruštiny a ukrajištiny. Překlad ukrajinských dokladů v Praze 1-3. Překlad výpisu do ukrajinštiny. Překlad dokladů s ověřením do ruštiny ve věci dalších témat a oborů.

Překlad: usnesení, rozsudek, úřední záznam

Žádáte-li překlad výpisu / vyžádání originálu a odeslání expresní službou EMS: kontakt je ZDE.

Share Button

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlad výpisu OR: Liberec – Praha / EMS