Překlad výpisu z restříku / The Czech Republic – Crime Register

Soudní a ověřené překlady: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Soudní a ověřené překlady: rozsudky, výpisy, diplomy VŠ, plné moci – české, ruské, anglické, německé. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny,ruštiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny, ruštiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny, ruštiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420…

Praha 1 a Praha 2: nejčastější lokality překladu výpisu z rejstříku. Překlad žádosti – Application do anglického jazyka. Extract from crime registr of physical persons – pro fyzické osoby, překlad výpisů Praha 1 – expresně. Překlad výpisu i do 1 hodiny od zadání. Překlad se soudním razítkem / překlad s oficiálním razítkem: Official stamp: The Czech Republic – Crime Register. Crime Register express Prague 1, Prague 2: extract, for Verifying person in Prague. Official signature and stamp of the Czech Post Office and Czech Republic.

Překlady výpisů expresně v Praze

Překlady výpisů, i expresní metodou. Extrémní metoda = 60 minut od zadání překladu 1 normované strany nebo jednoho jednostránkového dokumentu. Překlad metodou expres, trvá od 1 hodiny do 1 pracovního dne. V jednom pracovním dni se dá expresní metodou přeložit i několik stránek, např. překladu smlouvy z angličtiny do češtiny nebo obráceně.

Překlad rejstříků / The Czech Republic – registers

Birth certificate – translation in Prague, Expres: Birth Register of the Municipal Office of Prague. Verification Clause According to the Verification Book of the Post Office of Prague and certified translator. Verification in Prague. Complete copy consisting of one page verbatim corresponds to the provided document from which this copy was made and this document serves as the original consisting of 1 page, 2nd page.

Překlad rodného listu / The Czech Republic – Birth Certificate

The document from which the verified copy is made does not include any security element which would be a part of legal content of this document. Certified translation of Birth Certificates in Prague 1, verified by certified translator with signature and official stamp of the Czech Post Office and Czech Republic.

Překlady rodných listů v Praze na počkání nebo překlady dalších listů: oddací list, úmrtní list, rozvodové rozsudky. Termíny od 1 hodiny do 3 pracovních dní. Předání v centru Prahy.

Překlad výpisu z rejstříku a rodného listu / The Czech Republic – Crime Register, Birth certificate – kontakt ZDE.

Ověřené překlady v Praze do 1 hodiny – jako jediní na trhu

Share ButtonŠtítky: ,