Překlad výučního listu pro Německo – ŘEMESLNÍK

  • 5.3.2019
Soudní a ověřené překlady rezervačních smluv: překlady usnesení, smluv. překlady souhlasů, překlady abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Překlady výučních listů. Překlady maturitních vysvědčení. Překlady smluv v expresním vyhotovení. Základna více, než 15 překladatelů a soudních znalců německého jazyka. Jeden z našich kolegů – tlumočník jazyka německého – je vždy k dispozici pro tlumočení v a ověřené překlady. Ověřené překlady z/do německého jazyka v pracovní dny/o víkendech. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde: 608 666 582.

Překlad výučního listu provádíme přibližně pro sto až stopadesát zákazníků ročně. Překládáme výuční listy s razítkem soudního tlumočníka, přičemž tyto listy jsou zpravidla poskytovány žadatelem/klientem zahraničnímu zaměstnavateli. U výučních listů pořizujeme ověřený překlad buď z původního originálu, nebo opisu. Samotný překlad se poté ale dělá z ověřené kopie, aby došlo k zachování originálu, ten lze použít poté kdykoliv znovu.

PŘÍKLAD ZASLÁNÍ VÝUČNÍHO LISTU NA ADRESU KLIENTA: 

Zielheimerstrasse 17
92421 Schwandorf   
Deutschland

PŘEKLADY VÝUČNÍCH LISTŮ

Vystavovatelem výučního listu zpravidla bývá střední škola, SOU, integrovaná střední škola, anebo u starších variant, škola učňovská. Dnes přijatá poptávka ze německého telefonního čísla: poptávka na překlad OPISU výučního listu vydaného v ČSSR do německého jazyka. Ověřené překlady výučních listů provádíme v jazycích: ruština, angličtina, italština, překlady maturitních vysvědčení do němčiny, polština. Překlady výučních listů a maturitních vysvědčení expresní metodou. Překlady výučních listů a maturitních vysvědčení běžnou metodou. Překlady výučních listů a maturitních vysvědčení do jazyků: německý, anglický.

Žádáte-li od nás překlad výučního listu, kontaktujte nás ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,