Překlady do portugalštiny ze slovenštiny a češtiny

  • 27.12.2020
Překlady do portugalštiny z oblasti techniky a průmyslu. Překlady bezpečnostních / technických listů - MDSD do portugalského jazyka, ze slovenštiny, češtiny, angličtiny, němčiny. Expresním telefonu 7 dní v týdnu: 608 666 582

Překlady do portugalštiny z oblasti techniky a průmyslu. Překlady bezpečnostních / technických listů – MDSD do portugalského jazyka, ze slovenštiny, češtiny, angličtiny, němčiny. Expresním telefonu 7 dní v týdnu: 608 666 582

Realizace překladů v technických manuálů do portugalského jazyka, z jazyka slovenského proběhly naposledy minulý týden pro slovenského klienta se sídlem na Slovensku. Obecně realizujeme překlad technických manuálu do portugalštiny ze slovenštiny pro naše stálé slovenské klienty. Nadále realizujeme překlad do portugalského jazyka z češtiny do portugalštiny.

Překlady z/do slovenštiny a portugalštiny

Možné jazykové předlohy pro překlad technických manuálů, listů do portugalštiny: němčina, angličtina, čeština, slovenština. U technických listů / technická karta, můžeme realizovat jazyky do portugalštiny z češtiny, do slovenštiny a do angličtiny, ale také z němčiny. Poslední manuál který jsme realizovali čínil svým normovaným rozsahem, přesně: 63 normovaných stran. Na jeh vypracování jsme potřebovali tři týdny času. Odborná práce a termíny specifické pro obor klienta: byly konzultovány s klientem.

Překlady technických listů do slovenštiny

Z českého jazyka, slovenského jazyka realizujeme běžně vydávání nových technických listů – MSSD: technické listy pro chemické látky do portugalského jazyka (předlohy: česká, německá, slovenská, anglická).

Překlady z/do slovenštiny

TECHNICKÉ SLOVENSKÉ A PORTUGALSKÉ PŘEKLADY

Technické listy / bezpečnostní listy jsou vypracovány / vydávány v souladu s evropskou legislativou.  Poslední vypracování bezpečnostních listů do portugalštiny a slovenštiny: pro našeho klienta – předlohou byly německé bezpečnostní listy / tedy německé verze, ze kterých bylo vytvořeno 5 portugalských bezpečnostních listů. Vypracování národních verzí shodnou s evropskou legislativou je předmětem cca 1 týdne čekací doby. Další překlad do portugalštiny provádíme i se soudním ověřením: jedná se zpravidla o klienty obchodující s portugalsky mluvícími zeměmi a klienty vykonávající přímo pracovní činnost společně se svými zaměstnanci v Portugalsku. Se soudním ověřením provádíme nejčastěji: překlad smluv do portugalštiny, překlad formulářů.

Žádáte-li legislativně shodný technický překlad do portugalštiny – obracejte se na nás prosím ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: