Překlady Liberec, Česká Lípa

  • 10.7.2021

Liberecký kraj – překlad se soudním ověřením v Libereckém kraji. Okres Česká Lípa, volejte 608 666 582.

Překlady výpisů (a) z obchodního rejstříku – firmy, b) výpisu z trestů – spíše občané, c) živnostenského rejstříku – firmy (99% angličtina a němčina)) (překlad francouzštiny, překlad němčiny, překlad výpisů do slovenštiny, překlad do holandštiny, překlad do arabštiny) rejstříku trestů, překlad obchodních smluv, překlad plných mocí s apostilou realizujeme na území Ústí n. L. Soudní překladatel a tlumočník německého jazyka, pracuje zpravidla na území Ústí nad Labem – Liberci (převážně překlad: italské, anglické, ruské a slovenské).

Soudní tlumočník jazyka anglického

Soudní tlumočník jazyka anglického, operuje obdobně, tj. na území Libereckého a sousedícího Ústeckého kraje s přihlédnutím ke skutečnosti, že část zákazníků se nachází v tomto nebo jiném příbuzném kraji. Směrem k hranicím pak může stoupat potřeba překladu do takového jazyka, ke kterého hranici se nacházíme. S Polskem, jsou to např. čeští pracovníci směřující za prací do Polska. S Německem, pracující v Německu apod. – a s tím někdy související potřeba expresně přeložit nějaký dokument pro zaměstnavatele, úřad, obchodního partnera apod. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: expresně ihned / neexpresně 2 pracovní dny. Expresní termín pro dodání úředně znaleckého překladu: Expresně a velmi expresně.

Reálné termíny ověřených expresních překladů

Názorným příkladem budiž poptávka (25. 4. 2018) ve věci překladu rodných listů – 3 kusy z češtiny do ruštiny se soudním ověřením (což je jeden z používaných pojmů pro označené tohoto druhu oficinálního překladu – jiný oficiální překlad pro veřejnost v českém státě neexistuje). Klient žádá velmi expresní překlad. Ve 14:00 zasílá scanové doklady českých rodných listů k překladu – překlad je připraven v 16:00 na náměstí Republiky, kde je sešit s dodanými kopiemi. Klient obdrží 2 rodné listy a 2 přeložené vidimace pro účely užití ruské ambasády v Barceloně. Ověřené překlad do 1 hodiny nebo v podobných časech, realizujeme nejčastěji v jazycích: ruský, anglický, německý.

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady Liberec, Česká Lípa