Překlady manuálů SW

Technické překlady angličtiny. Překlady manuálů s garancí kvality, termíny a konkurenční cenou. Překlady manuálů z anglického jazyka za nejlepší ceny. Účast ve výběrovém řízení samozřejmostí. Expresní kontakt na vedoucího překladatele překladů z angličtiny. Tel.: +420...

Technické překlady angličtiny, francouzštiny, němčiny, ruštiny, italštiny. Překlady manuálů s garancí kvality, termíny a konkurenční cenou. Překlady manuálů z anglického jazyka za nejlepší ceny. Účast ve výběrovém řízení samozřejmostí. Expresní kontakt na vedoucího překladatele překladů z angličtiny. Tel.: +420…

Klient zasílá informace týkající se vydání nové edice (technické překlady SW – nejedná se o klasické technické překlady manuálů vyjma několika výjimek pro tohoto klienta, ale čistě překlady lokalizačního charakteru / jazyky: němčina, francouzština, italština, angličtina, slovenština).

Překlady technických manuálů SW

Jako poslední lokalizační požadavek jsme přijali pro rok 2017 – 2018 francouzský jazyk, tj. vše, co bylo již přeloženo / nebo co se bude teprve tvořit – dostane i francouzský jazykový kabát. Některé instrukce technického francouzského překladu: 1/ Zaktualizování klíče – stažení beta verze, edice 2017 pro další technický překlad. 2/ zaslání překladatelského balíčku během pár dní. 3/ nahlédnutím do oborové inženýrské oblasti klienta prostřednictvím inženýrského manuálu (přiložen v CS i EN).

Překlady programových manuálů SW

Po pročtení manuálu – test modelování v programu a jeho pochopení Poté pokus o překlad klíčových slov: platí pro němčinu, francouzštinu, italštinu. Po překladu manuálu by měla být klíčová slova pro překlad samotného programu jasná. Plánovaný konec realizace základní technické francouzské verze – prosinec 2018. Po tomto datu bude pokračovat překlad aktualizací a změn, stejně tak, jako tomu probíhá u dalších jazykových verzí již od roku 2012.

DALŠÍ TECHNICKÉ PŘEKLADY

Poptávka po textech rozličného technického a formátového charakteru dorazila v předchozích 3 dnech opakovaně. Klienti poptávali technické a datové listy k výrobkům a nebezpečným látkám. Druhý klient zadal překlady v excelových tabulkách v rozsahu 6532 řádků a současně překlad manuálu do francouzského jazyka. Francouzské manuály zpracovávají seniorní překladatelé od roku 1963. Tabulky souvisí tématicky s téže manuálem a doplňují jej. Jedná se o typické programové hlášky – výchozí jazyk angličtina, čeština, italština. Naproti tomu, manuál, je překládán pouze z angličtiny.

 

Štítkování a Protokoly o zkoušce: překlad do švédštiny i finštiny

Žádáte-li překlad manuálů SW, kontaktujte inženýrský tým ZDE.

ShareŠtítky: ,