Překlady medicína: znalecké

  • 22.2.2018

Z titulu poměrně široké odborné základny poskytované znalci a lékaři našeho týmu, rozlišujeme překlad z titulu medicíny, do dalších podkategorií. Ty nadále technicky dělíme dle dalších kritérií. První kategorií z titulu dostupnosti veřejnosti z oblasti medicíny, jsou překlad zpráv pro běžné pacienty.

Překlady medicína: vlastní žádost

Jedná se o překlad zpráv pro pacienty, žádající na vlastní žádost (důvody formální ale ne důvody předpokládané další léčby – např. jen evidence u praktického lékaře v zahraničí, apod. či z titulu cestování) či neformální doporučení lékaře (důvody neformální). Překlady medicína –  znalecké: Tam řadíme například překlad z oboru psychologie, které jsou dodávány z rukou lékaře se vzděláním ve všeobecné medicíně /tit. MUDr./ nebo znalcem v oboru psychologie /tit. PhDr., Mgr., PhD./.

Překlady medicína: laboratoř/RTG/CT/MR (MRI)

Výsledky biochemické laboratoře nebo zkráceně také řečeno Laboratoř, překládáme či na žádost pacientů lze vynechat. Ve vybraných případech toto vynechání z titulu časové úspory lze i doporučit. Dalším častým doplňujícím odborným materiálem k lékařským zprávám, bývají Rentgeny či výsledky Magnetických rezonancí, jejichž popisy jsou překládány vždy. Někdy činíme při dodání jasně označených textů klientem výjimky a lze překládat jen syntézy, které na vlastní žádost definoval sám pacient. Syntézy rozsáhlých celků /např. kompletní obsahy dokumentací od PL/ činíme po dohodě s pacientem a jsou účtovány jiným tarifem, než samotný překlad lékařského materiálu.

PŘEKLADY V OBLASTI MEDICÍNY 🩺💊🔬

Lékařská terminologie je nesmírně komplexní, a proto je důležité, aby překlad v oblasti medicíny byly přesné a spolehlivé. Zvláště když se jedná o pacientské zprávy, lékařské studie, návody k léčivům nebo chirurgickým postupům. Chyba v překladu může mít vážné důsledky! 😷🚑

Proč si vybrat nás pro vaše medicínské překlad? 🌡️💡

  1. Profesionalita: Máme tým kvalifikovaných překladatelů specializujících se na medicínskou terminologii. 🎓💼
  2. Přesnost: Chápeme důležitost každého detailu a zajistíme, aby váš překlad byl dokonalý. 🔍✅
  3. Důvěrnost: Vaše data jsou u nás v bezpečí. Dodržujeme nejpřísnější standardy v oblasti ochrany dat. 🔒🗂️
  4. Rychlost: Víme, jak může být čas v lékařství kritický. Naše služby jsou rychlé a efektivní. 🕰️🚀

Ať už potřebujete přeložit lékařskou zprávu, výzkumnou studii nebo něco jiného, jsme zde pro vás, abychom vám poskytli nejvyšší kvalitu překladu.

Zajímá vás více? Chcete se s námi spojit a dozvědět se více o našich službách v oblasti medicínských překladů? Navštivte nás na kontaktní stránce a rádi vám poskytneme veškeré informace! 📞📧

Zajistěte, aby vaše medicínské dokumenty mluvily správným jazykem s námi! 💙🌍🔎

Pro překlad z medicíny – nás naši klienti zpravidla kontaktují ZDE.

Překlady pro německé pojišťovny, AOK

Rychlé překlad lékařských dokumentů do němčiny. Pro aktuální informace o ceně, termínech a našem postupu se obraťte na náš tým specializující se na lékařské překlad. Nabízíme překlad do němčiny, angličtiny, francouzštiny a ruštiny v oblastech jako onkologie či urologie. Služby medicínských překladů jsou u nás vysoce žádané. Naši experti v oblasti lékařství a farmacie se postarají o přesný a odborný překlad. Kontaktujte nás na čísle: +420 608 666 582.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,