Překlady z/do ruštiny – Kolín

  • 30.9.2018
Ruské expresní překlady z medicíny, překlady smluv obchodních a občanských z ruského jazyka. Překlady smluv v expesním vyhotovení. Základna více, než 15 překladatelů a soudních znalců ruského jazyka. Jeden z našich kolegů - tlumočník jazyka ruského - je vždy k dispozici pro tlumočení v a ověřené překlady. Ověřené překlady z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde (ruští a čeští klienti): 608 666 582

Ruské expresní překlady ruštiny v Kolíně. Překlady ruštiny z medicíny, překlady smluv obchodních a občanských z ruského jazyka. Překlady smluv v expesním vyhotovení. Základna více, než 15 překladatelů a soudních znalců ruského jazyka. Jeden z našich kolegů – tlumočník jazyka ruského – je vždy k dispozici pro tlumočení v a ověřené překlady. Ověřené překlady z/do ruského jazyka v pracovní dny/o víkendech. Pro expresní kontakt a informace nás volejte zde (ruští a čeští klienti): 608 666 582

Překlady ruštiny od akademiků/Pracovní portfóĺio překladů ruštiny v Kolíně: Překlady ruštiny od akademiků za cenu fair play (překlady z/do ruštiny – Kolín). Překlady ruštiny neobsahující zprostředkovací poplatek, který se běžně dostane až nad 60 % ceny překladu.

Překlady z/do ruštiny – Kolín

Překlady ruštiny bez agenturních poplatků jsou překlady ruštiny vyhotovované stejnými překladateli, jako překlady ruštiny vyhotovené překladateli pod záštitou takových agentur, které vysoké zprostředkovací poplatky poskytují.Překlady ruštiny bez agenturních poplatků: Překládané jazyky (TÝM 20 PŘEKLADATELŮ): angličtina (i s ověřením), němčina (i s ověřením), ruština (i s ověřením), italština (i s ověřením), francouzština (i s ověřením).

Termíny překladů Kolín: ruština

Další statistiky délky vypracování překladu (Překlady z/do ruštiny – Kolín): 1) Akademičtí překladatelé vyhotovují překlady ruštiny běžných evropských jazyků na kvalitní úrovni a v krátkých časových intervalech. Překlady ruštiny 1 normované strany do 90 minut od zadání překladu, 2) Překlad 20 NS týmem 4 překladatelů do 4 hodin od zadání překladu + synchronizace jednotnosti překladu, 3) Překlad 40 NS týmem 8 překladatelů do 4 hodin od zadání překladu – synchronizace jednotnosti překladu (Kolín), 4)Překlad1 NS do 60 až 90 minut od zadání překladu. Překlad 2000 NS programem Trados studio 2011 při výkonu 10 překladatelů – čas 1 týden od zadání překladu.

Překlady ruštiny Kolín: rozsahy

Překlady z/do ruštiny v Kolíně. Obchodní překlady/переводы в области бизнеса (Kolín). Ruské expresní překlady z medicíny, překlady smluv obchodních a občanských z ruského jazyka. Překlady smluv v expesním vyhotovení. Základna více, než 15 překladatelů a soudních znalců ruského jazyka. Jeden z našich kolegů – tlumočník jazyka ruského – je vždy k dispozici pro tlumočení v a ověřené překlady v Kolíně. Překlady 1 NS do 1 hodiny od zadání. Ceny bez zprostředkovacích poplatků. Překlady soudní, tzv. překlady ověřené. Překlady pro potřeby soudů, škol a úřadů. Technické překlady: manuály, příručky, kompletní technická dokumentace.

Žádáte-li precizní překlad z/do ruštiny od akademiků, kontaktujte nás ZDE.

Share Button