Specializujeme se na překlady z medicíny

Překlady onkologie, urologie. Medicínské překlady patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých a německých lékařů pro další využití českých pacientů. Expresní kontakt: +420 608 ...

Překlady onkologie, urologie. Medicínské překlady patří mezi
velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie
vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut.
Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od
českých a německých lékařů pro další využití českých pacientů.
Expresní kontakt: +420 608 … Pro expresní informace o medicínských
překladech/nacenění textu/termínech, nebo systému práce nás
kontaktuje i expresně
a to zde: +420 608 666 582

Medicína v překladech a jazykové kombinace ve kterých jsme nejsilnější, resp. naši kolegové/lékaři dávají vzniknout prostoru pro nové služby. Vypracováváme tzv. lékařskou syntézu, které předchází analýza samotného textu v plném znění/lékařské zprávy. Taková syntéza je souhrnem důležitých částí nějakého rozsáhlého lékařského případu doprovázeného např. 50 lékařskými zprávami.

Překlady z medicíny: 1. a 2. LF Praha

Pokud má pacient dojem, že pro komunikaci a styk s např. německým lékařem/německým zdr. zařízením je rozsáhlá dokumentace špatně použitelná, nebo příliš komplikovaná, nechá u nás z této vyhotovit syntézu. Ta je sice časově náročnější, než překlad, ale syntéza takové zprávy je posléze velmi kvalitním-vypovídajícím materiálem o pacientově stavu. Medicína a medicínské překlady jsou tedy naší specializací jak z pohledu jazykově/překladového, ale také z pohledu odborného, jako téma na které u kterého pohled lékaře zůstává neustále zachován.

Překlad pro Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze

Lékařské překlady z medicíny pro naše pacienty v zemích Německo a anglicky psané zprávy: kontakt ZDE.

 

 

 

Share ButtonŠtítky: , , ,