Úředně ověřené překlady portugalštiny

  • 30.9.2018
Soudní a ověřené překlady rezervačních smluv: překlady usnesení, smluv. překlady souhlasů, překlady abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Soudní ověřené překlady Praha v rámci portugalštiny, francouzštiny, angličtiny, arabštiny, španělštiny. Překlady smluv do angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk Praha 1, 2, 3 až 22. Soudně ověřené překlady úředních listin a ověřovacích doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Tel: +420 608 666 582.

Vysokoškolský diplom dalšího zaměstnance včetně přílohy v celkovém rozsahu: 4 normované portugalské strany. Životopis dalšího zaměstnance, životopis většího rozsahu: portugalský rozsah textu rovné 4,0NS. Životopis dalšího diplomovaného zaměstnance byl poněkud rozsáhlejší: portugalský ověřený překlad, celkově 9,3 NS. Následoval překlad Prohlášení 5 zaměstnanců v rozsahu 5,3 portugalských, tj. cílových stran. Potvrzení o bydlišti: 4,8NS.

Úředně ověřené překlady portugalština

Životopis dalšího zaměstnance bez překladu vysokoškolského diplomu: rozsah 4,3 NS. Další zásilka obsahovala diplom dvou zaměstnanců, překlad do portugalštiny bez příloh: 4,9 NS. Životopis posledního zaměstnance: 1,9 normované strany a potvrzení o bydlišti dvou zaměstnanců – překlad s ověřením opět do portugalštiny – rozsah: 3,8 normované strany. Celkový rozsah překladů: 79,2 normované strany.

PŘEKLADY VÝPISŮ DO PORTUGALŠTINY: JAZYKY +

Překlady výpisů (překlady z/do portugalštiny, překlady portugalštiny, překlady výpisů do slovenštiny, překlady do holandštiny, překlady do arabštiny) rejstříku trestů, překlady obchodních smluv, překlady plných mocí s ověřovacím razítkem realizujeme na území Prahy, Brna, Přerova, Olomouce, Plzně, Liberce, Chomutově, Klatovech. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 1 pracovní den. Expresní termín pro dodání úředně ověřeného překladu: dle momentální dispozice a metody RYCHLÉHO ZAVOLÁNÍ.

Překlady smluv do portugalštiny a překlad DOKUMENTŮ S APOSTILLE

Překlady smluv do portugalštiny s ověřením, překlady s ověřením (kombinovatelnost: angličtina – portugalština, němčina – portugalština, slovenština – portugalština). Překlady dalších vydaných osobních dokumentů a listů s apostille do portugalštiny, realizujeme na území celé ČR metodou doručení poštou, kurýrem či osobní donáškou. Termíny pro dodání úředně ověřeného překladu do portugalského jazyka a čas odeslání dokladu po ČR: 2 pracovní dny od doručení originálu nebo jeho kopie na E-mail. Expresní termín pro dodání soudně ověřeného překladu pro portugalský jazyk: odeslání ihned.

Žádáte-li úředně ověřený překlad do portugalštiny: kontaktujte nás ZDE. 

Share Button
Zařazeno do témat: ,