🌍 Úředně ověřené překlad portugalštiny: Zajištění správnosti a právní platnosti 📜💼

  • 30.9.2021

Překlady z/do portugalštiny jsou nedílnou součástí našeho světa, ať už se jedná o obchodní dokumenty, právní texty nebo osobní doklady. Pokud potřebujete mít jistotu, že váš překlad bude právně platný a uznávaný, sáhněte po úředně ověřených překladech z/do portugalského jazyka. A právě naše společnost je tu, aby vám poskytla profesionální a spolehlivé překlad do portugalštiny, které budou splňovat všechny potřebné formální náležitosti. 📝✅

Překládáme vysokoškolské diplomy odborníkům

Dnes přijímáme vysokoškolský diplom dalšího zaměstnance včetně přílohy v celkovém rozsahu: 4 normované portugalské strany. Životopis dalšího zaměstnance, životopis většího rozsahu: portugalský rozsah textu rovné 4,0NS. Životopis dalšího diplomovaného zaměstnance byl poněkud rozsáhlejší: portugalský ověřený překlad, celkově 9,3 NS. Následoval překlad Prohlášení 5 zaměstnanců v rozsahu 5,3 portugalských, tj. cílových stran. Potvrzení o bydlišti: 4,8NS.

📜✅ Úředně ověřené překlad do portugalštiny – Profesionální a spolehlivé služby! 🌐🇵🇹

V naší překladatelské agentuře jsme nedávno dokončili úspěšnou řadu překladů do portugalštiny. Celkový rozsah překladů činil 79,2 normované strany. Jednalo se o překlad životopisů a potvrzení o bydlišti tří zaměstnanců. První překlad obsahoval životopis dalšího zaměstnance bez překladu vysokoškolského diplomu o rozsahu 4,3 normované strany. Druhá zásilka obsahovala diplom dvou zaměstnanců, který jsme přeložili do portugalštiny bez příloh. Celkový rozsah tohoto překladu činil 4,9 normované strany.

Živitopisy kvalitně přeložené do portugalštiny

Nakonec jsme zpracovali životopis posledního zaměstnance o rozsahu 1,9 normované strany a potvrzení o bydlišti dvou zaměstnanců, které jsme opět přeložili do portugalštiny s úředním ověřením. Celkový rozsah těchto překladů dosáhl 3,8 normované strany. Jsme hrdí, že naše profesionální a spolehlivé služby byly využity při zpracování těchto důležitých dokumentů. Naše tým zkušených překladatelů se postaral o přesnost a vysokou kvalitu překladů, abychom splnili očekávání našich klientů. Důvěřujte naší překladatelské agentuře a mějte jistotu, že vaše překlad budou provedeny profesionálně a v souladu s veškerými požadavky. Obrňte se spolehlivými překlad do portugalštiny, na které se můžete plně spolehnout! 🤝🏆📚

Překlady smluv do portugalštiny a překlad apostilovaných dokladů

Překlady smluv do portugalštiny s ověřením, překlad s ověřením (kombinovatelnost: angličtina – portugalština, němčina – portugalština, slovenština – portugalština). Překlady dalších vydaných osobních dokumentů a listů s apostille do portugalštiny, realizujeme na území celé ČR metodou doručení poštou, kurýrem či osobní donáškou. Termíny pro dodání úředně ověřeného překladu do portugalského jazyka a čas odeslání dokladu po ČR: 2 pracovní dny od doručení originálu nebo jeho kopie na E-mail. Expresní termín pro dodání soudně ověřeného překladu pro portugalský jazyk: odeslání ihned.

Žádáte-li úředně ověřený překlad do portugalštiny: kontaktujte nás ZDE.

Czech english legal - court translation Prague, contact us here: +420 608...

Jsme specializovaná překladatelská agentura nabízející soudní ověřené překlad do několika jazyků, včetně portugalštiny, francouzštiny, angličtiny, arabštiny a španělštiny. Naše profesionální týmy překladatelů jsou připraveny poskytnout vám prvotřídní služby překladů soudních dokumentů. Soudně ověřené překlad úředních listin a ověřovacích doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Tel: +420 608 666 582.

Share Button
Zařazeno do témat: ,