Překladatelé

Kontakty.

Překladatelé jazyků. Tým akademických překladatelů. Pro jakékoliv informace, nebo objednání překladu nás kontaktujte na kontaktech uvedených na tomto webu. Dodáme informace o nejbliším soudním tlumočníkovi ve vašem místě pro váš jazyk. Přeložíme lékařskou zprávu a naši překladateltelé jsou připraveni vložit své dílo do dalších typů překladů, které od nás žádáte. Expresní kontakt zde: 608 666 582

Překladatelé I-translators pracují v týmu a díky práci bez zprostředkovacích poplatků, jsou schopní vysoké konkurence s ostatními agenturami. V zákulisí I-translators překlady vypracovávají překladatelé s akademickým, nebo VŠ vzděláním a státními jazykovými zkouškami v oborech translatologických a filologických.

Potřebujete-li mluvit přímo s překladatelem, volejte prosím linku v kontaktech ZDE.

Mgr. Stanislav Moudrý – vedoucí překladatel

Vedoucí překladatelské sekce a koordinátor anglických a německých překladů. Překladatel románských jazyků a jazyků anglického s německým. Polyglot se znalostí 8 jazyků.

Mgr. Patrizia Bongiorno - překladatelka

Tlumočník pro jazyk italský a vedoucí sekce románských jazyků. Překladatelka a v současné době nejaktivnější soudní tlumočník pro italštinu v Praze.

Mgr. Igor Novotný – překladatel

Překladatel a tlumočník pro italštinu a angličtinu. Jazyková analýza kódů pro SEO překlady  a webové překlady do italštiny a angličtiny. Překladatel a marketing koordinátor pro firemní a marketingové překlady do anglického jazyka. Překladatel IT překladů. Překladatel anglicko – italského původu se znalostí 4 světových jazyků.Roberto Powell  - překladatel

Mgr. Denisa Sonková  - překladatelka

Němčina a absolutní odborník na úvěrové, nájemní a obchodní smlouvy. Korektury smluv z jiných jazyků a jejich překlad do mateřské němčiny.

Mgr. Naděžda Olenko

Překladatelka ruštiny a vedoucí týmu ruských překladatelů.

Tým akademických překladatelů
Václavské náměstí 69 Praha 1
Tel: +420 608 666 582
Email: tymakademickychprekladatelu@gmail.com

 

Share