Česká Lípa: překlad z/do francouzštiny s razítkem

  • 13.3.2023
Czech english legal - court translation Prague, contact us here: +420 608...

Expresní překlad francouzština Česká Lípa – v extrémních případech možnost dodání plnění v čase cca 60 minut v centru České Lípy včetně donášky překladu do sídla klienta (na žádost Nový Bor, Doksy, Horní Podluží, Stráž pod Ralskem). Jazyky: ruština, angličtina, němčina, polština, italština, arabština, švédština, slovenština a další jazyky. Otevírací doba PO – NE, 8 – 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582.

Naší velikou výhodou, je možnost objednání nebo obdržení ověřeného překladu z/do francouzštiny nebo překladu smlouvy v České Lípě či v jiných lokalitách – BEZ PLATBY PŘEDEM, tj. pro jednotlivce se zaplacením až na místě při převzetí překladu anebo pro firmy dokonce na fakturu. Nabídka se týká českolipských firem a výrobních podniků s potřebou mít za krátký čas obchodní překlad pro účely jejich profesní činnosti, nebo dokonce překlad na počkání. Profesionální právní zajištění, nám umožňuje vydat ověřený překlad (překlad vysvědčení), jako, jakoukoliv jinou službu či zboží v jiných oborech NA FAKTURU, a to jako pro jednotlivce, tak pro firmy. U českolipských firem pak rozlišujeme ve věci soudního překladu 2 varianty, jako v jiných lokalitách:

  • překlad např. obchodního rejstříku do francouzštiny, jako PDF hybridní
  • překlad dalších listin papírově svázáno a předáno přímo ve vedení firmy v Dubici, na Svárově apod.

OVĚŘENÝ TECHNICKÝ PŘEKLAD ANEBO PŘEKLADY PROTOKOLŮ JAKOSTI

Další ověřené a neověřené technické překlad a (některé do 1 hodiny v České Lípě), jsme schopni dodat v mnohočetných kombinací jazyků a témat, a definujeme je jako: překlad bulharštiny, překlad smluv slovinštiny, překlad švédštiny, překlad turečtiny, překlad do španělštiny, překlad do francouzštiny případně do 1 hodiny, překlad dokladů z holandštiny.

Pro rychlé informace ohledně ověřených překladů francouzštiny nás kontaktujte prosím – ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,