Doručení apostille

  • 2.10.2021

Je důležitou službou v celém procesu řízení / vyřízení apostille v ČR. Škálu doručovacích služeb neomezujeme na jediný druh dopravy. Jde například o situaci, kdy určitá klíčová ministerstva mají otevřeno pouze po/st a trasování zásilky od klienta hlásí, že se nachází např. v takovém Zlíně anebo Plzni.

Z takové situace nám plyne, že zásilka může dorazit do Prahy o den později a klient bude potřebovat ale překlad mít včas, tzn. že my jsme schopni takovým klientům zřídit nadále jakékoliv odeslání zpět, např. skrze kurýrní služby. Vyřízení apostille, překlad a následné odeslání tak dokážeme řídit zcela jen na přání klienta bez jeho jakékoliv akce směrem k dopravci apod. Můžeme takovou zásilku nechat odeslat poštou, DHLkem např. do Brazílie či Švýcarska.

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Doručení apostille