Expresní požadavek na překlad z polštiny

  • 22.11.2018

Jeden polský dvoustránkový dokument (ověřený překlad z polštiny do češtiny) státního zastupitelství s požadavkem na čtvrteční expresní překlad za 2,5 hodiny – zasláno elektronicky. + obdržení originálních listin a jejich svázání a zaslání v pondělí na adresu klienta (kontakt – office manager právní / advokátní kanceláře), advokátní kanceláře. Expresní překlad do polštiny: PDF překlad za 3 hodiny. Soudně ověřený překlad, svázání do pondělního rána a odeslání na pražskou adresu klienta (klient právní kancelář – Praha). Ověřené překlad polštiny = za 1 hodinu času při ideálních podmínkách.

DALŠÍ OVĚŘENÉ PŘEKLADY Z/DO POLŠTINY

Náš nový tým 3 tlumočníci polského jazyka je k dispozici (Ověřené překlad polštiny) pro veškeré ověřené překlad. Provádíme překlad z/do polštiny ve městech: Praha –  soudní tlumočník pro polštinu.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na dalších telefonních číslech, nebo také ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Expresní požadavek na překlad z polštiny