Korektura slovenština / korektura angličtina

  • 8.3.2021
Tým téměř stovky profesionálních překladatelů pro firemnía právně ověřené překlad na jednom místě. Překlady s ověřením/překlad výpisů, dokladů, plných mocí atd. Překlady abstraktů do angličtiny a němčiny. Překlady lékaři. Překlady pro tituly MUDr., MUDr. Ing., Mgr., Bc. Kontaktujte na kontaktním telefonním čísle: +420 608...

Překladatelé akademického týmu disponují nejmodernějšími CAT nástroji ve svých počítačích a těmi nejrychlejšími slovníky. Navíc se v práci se slovníky dobře orientují a i to je zapotřebí. Máte-li jakýkoliv dotaz ohledně teorie překládání, kontaktujte nás na: 608 666 582

1) Korektury anglických, slovenský (korektura slovenského jazyka + překlad do slovenštiny / technické překlad slovenštiny z češtiny / překlad medicínské do slovenštiny – slovenští lékaři). Další korektury ruských textů, korektury českých textů. 2) Experimentální korektury dalších jazyků a medicínských oborů: korektura francouzštiny, korektura ruštiny, korektura angličtiny (lokalizační tabulkové korektury textů).

Lokalizační tabulkové korektury textů

Korektury multi-jazykových verzí zahraničních lékařských textů a textů, které vznikly překladem. Korektury slovenských textů / korektury anglických texů – mnohočetné položkové glosáře k věci chirurgického instrumentária (katalogy). Korektury anglických, ruských, německých texů k věci lokalizace názvů a kategorií onemocnění v evropském jazykovém kontextu.

Žádáte-li korekturu jazykovou do slovenského nebo anglického jazyka : kontakt je ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Korektura slovenština / korektura angličtina